Προς το περιεχόμενο

Χρήστες PS3 παρακαλώ διαβάστε!!!


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και στο μαγαζι που το πηρες τοσες τιβι εχουν ανοιχτες (φανταζομαι) πες να το δοκιμασεις σε μια.

Από γνωστό βίντεο κλάμπ το πήρα,δεν έχουν τηλεοράσεις για δοκιμή.

Μην το ψάχνεις άλλο,στείλε το πίσω για έλεγχο.

Τη δευτέρα φεύγει για αντικατάσταση,απλά ήθελα να σιγουρευτώ ότι είναι πρόβλημα γι αυτό και ρωτάω εσάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δεν το θέλω το 60άρι,έχω ps2 γιατί να πληρώσω 150Ε παραπάνω;Για 2 έξτρα USB,3 memory card slots(ενώ μπορώ να συνδέσω ένα memory card reader 11 in 1)και για το ps2 emulation?Μπαααα δεν θα πάρω :P

 

100?.

Παίρνεις επιπλέον :

1) +20GB HD

2) Card reader oboard

3) +2 USB

4) PS2 συμβατότητα

5) SACD αναπαραγωγή

6) Resistance Fall of man

7) Motorstorm

8) +1 Sixaxis

9) Premium looks (άκουσα ότι το 40ρι είναι ματ, δεν το έχω δεί ακόμα)

 

Είναι σίγουρα προσωπικό θέμα του καθενός τι θα επιλέξει, απλα καλά είναι να είναι γνωστό τι παίρνουμε με πόσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς τα 60άρια έχουν ήδη εξαφανιστεί από τα καταστήματα.

πχ στο Πλαίσιο μόνο 40αρια...

ναι έχεις δίκιο και το τραγικό είναι ότι οι πωλητές για να πουλήσουν τα 40άρια λένε ο,τι να 'ναι, σε ένα φιλαράκι μου του είπαν ότι τα 60άρια τα απέσυρε η sony διότι λέει ήταν προβληματικά....:devil:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με ενημέρωσαν ότι η κονσόλα μου αντικαταστάθηκε από καινούρια,δυστυχώς θα την παραλάβω αύριο αλλά θα φτάσω στο πατρικό μου την κυριακή κι έτσι δεν θα μπορέσω να την δοκιμάσω έγκαιρα για να σας ενημερώσω.Θα σας ενημερώσω την κυριακή λοιπόν.

Θέλω να πιστεύω ότι τέλος καλό όλα καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν είναι όλα ΟΚ :(

πάλι τα ίδια μου κάνει,και η κονσόλα που με έστειλαν ήταν καινούρια.Δηλαδή για να δούμε σωστά τα cinematics ρε παιδιά πρέπει να αγοράσουμε HDtv?

Λίγο κουλό μου ακούγεται ρε παιδιά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πες μας ακριβως το μοντελο, της τηλεορασης..

 

εγω σε οσες sdtv εχω δει το ps3 τετειο πραμα δεν εχω παρατηρησει...

 

edit: η ποιο φθηνη λυση εαν σε ενοχλει πολλυ αυτο το πραμα, ειναι να αγορασεις ενα μονιτορ για pc (κατα προτιμηση wide) που να υποστηριζει hdcp και να το βαλεις απανω και στο πισι και στο πλεη... καπου στα 250++ θα σου φαει. (20 inch).

για να μην αναγκαστεις να αγορασεις hdtv....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν (και μόνο ΑΝ) φταίει η τηλεόραση, το πακετάρεις, το πας πίσω και παίρνεις τα λεφτά σου μιας και δεν αναφέρεται στο manual κάτι τέτοιο.

 

Αν (υποθετικό) υπάρχει αυτό το πρόβλημα, είναι απαράδεκτο να μην το αναφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να βρώ έναν χρήστη ps3 για να δοκιμάσουμε και την δικιά του κονσόλα με τα δικά μου παιχνίδια.Πάντως είναι απαράδεκτο.Μέχρι και οι γονείς μου που είναι άσχετοι με αυτά με ρώτησαν την ώρα που έπαιζα γιατί κολλάει και γιατί ακούγεται έτσι ο ήχος.Μήπως είναι χαλασμένο το καλώδιο που είχε μέσα στη συσκευασία;Αν και δεν νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

metaksi mas pantos to video tou beowulf paizei kanonikotata...

etsi akrivws paizei kai sto xbox pou to exw egw..

 

Αν μιλάς για το βίντεο που ανέβασα,αν σου φαίνεται ότι παίζει κανονικότατα τι να σου πω,μάλλον έχεις πρόβλημα οράσεως.Οι υπόλοιποι πως καταλαβαίνουντη διαφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mhpws eisai ligaki psiras genikws? xwris pareksigish

alla to video pou anevases paizei kanonikotata..

katse na to ksanadw kiollas na sigoureutw

 

to ksanaeida, einai panomoiotipo me to video opws to paizei to 360 gia to sigekrimeno paixnidi,

trweei merika elaxista spasimatakia alla einai to paixnidi etsi, den nomizw pws exei kamia apolytws sxesh h konsola sou

(dld na exei na kanei me elatwmatiko hardware)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...