Προς το περιεχόμενο

Χρήστες PS3 παρακαλώ διαβάστε!!!


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σου λέω σε όλα τα παιχνίδια το κάνει,είναι απαράδεκτο να έχει τέτοιου είδους κολλήματα.Αν ανεβάσω βίντεο από άλλο παιχνίδι θα καταλάβεις τι εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά τελικά πήρα οθόνη και σύνδεσα το PS3 με HDMI->DVI και δεν κολλάει κανένα παιχνίδι.Οι πανίβλακες που δημιούργησαν τα παιχνίδια δεν έχουν τροποποιήσει τα βίντεο να δουλεύουν σωστά για SDTV παρά μόνο για HDTV.Είναι απαράδεκτο αλλά χαίρομαι που αγόρασα μόνιτορ με HDCP,αγοράστε κι εσείς και θα δείτε την τεράστια διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι έχεις δίκιο και το τραγικό είναι ότι οι πωλητές για να πουλήσουν τα 40άρια λένε ο,τι να 'ναι, σε ένα φιλαράκι μου του είπαν ότι τα 60άρια τα απέσυρε η sony διότι λέει ήταν προβληματικά....:devil:

 

Daredevil οντως οι παρτιδες των 60gb εχουνε βγει ελλατωματικες για αυτο τις εχουνε αποσυρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Daredevil οντως οι παρτιδες των 60gb εχουνε βγει ελλατωματικες για αυτο τις εχουνε αποσυρει
με failure rate 1% η και λιγοτερο δεν θα το χαρακτηριζες "ελλατωματικο"
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Daredevil οντως οι παρτιδες των 60gb εχουνε βγει ελλατωματικες για αυτο τις εχουνε αποσυρει
δεν θέλω να σε τρομάξω και να υπάρξει κάποιο σχίσμα στο παράλληλο σύμπαν που ζείς, αλλά αυτό συμβαίνει στις παρτίδες ειδικα τις πρώτες του 40gb μοντέλου. Το οποίο πολοί έχουν πάει στο service τουλάχιστον μία φορά. Το 60gb νομίζω μέχρι στιγμής κυμμαίνετε σε φυσιολογικά όρια για ηλεκτρονική συσκευή. Το γιατί απεσύρθει λοιπόν το 60άρι νομίζω είναι πλέον γνωστό: κόψιμο κάποιων extra και αλλαγή κάποιον κομματιών για την μείωση της τιμής ώστε να γίνει ανταγωνιστική η κονσόλα:-)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...