Προς το περιεχόμενο

Τηλεφωνικος καταλογος ΟΤΕ και εναλλακτικοι


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα Γιαννη για την ΕΕΤΤ τα εχω γραψει ειναι το ανεκδοτο το αλλο με τον ΤΟΤΟ το ξερετε;

 

 

Δυστυχως ...το ξερω !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ενοποιημένος (απ ότι ειχα διαβασει στο adslgr ) υπάρχει, και ειναι ο κλασικός ο τυπωμένος του ΟΤΕ. εκει πρέπει να τους έχει όλους.

 

Δεν ειναι υποχρεωμένος να σε βάλει στο internet. αυτο το σαιτ ειναι αποκλειστικα του οτε και δεν τον δεσμευει η ΕΕΕΤ ποιους μπορει να βάζει.

 

προσωπικά, +10000...

στην αιτηση που εκανα στη forthnet, τσέκαρα να μη συμπεριλάβουν κανενα στοιχειο μου στον τηλεφωνικο κατάλογο.

αρκετά με τους πλασιέδες.

 

αλλα, αν ειναι μάγκες οι εναλλακτικοί, ας φτιάξουν online κατάλογο, αντίστοιχο του ΟΤΕ, να έχει τους δικούς τους πελάτες (όσους επιθυμούν δηλαδή).

αν το έκαναν , θα ηταν πολύ ευκολο να φτιαχτεί ενα universal search που να ψάχνει σε όλους και να ενοποιεί τα αποτελέσματα.

 

αλλα τι ψάχνω τώρα... εδώ δεν προλαβαίνουν να σηκώσουν ενα τηλέφωνο, ψαχτήρια με δωρεάν υπηρεσίες θα φτιάξουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

προσωπικά, +10000...

στην αιτηση που εκανα στη forthnet, τσέκαρα να μη συμπεριλάβουν κανενα στοιχειο μου στον τηλεφωνικο κατάλογο.

αρκετά με τους πλασιέδες....

Απόλυτα, σύμφωνοι, αλλά φοβάμαι ότι οι πλασιέδες δεν έχουν ανάγκη, ούτε τον ενοποιημένο κατάλογο, ούτε τα online ψαχτήρια.

 

Κανείς πλασιέ δεν ενόχλησε το τηλεφωνικό κέντρο της εταιρείας που υπάρχει παντού. Τον προσωπικό μου διεπιλογικό αριθμό που δεν υπάρχει πουθενά, παρά μόνο σε κάποιες "εμπιστευτικές" λίστες του ΤΕΕ, κάποιων τραπεζών και κάποιων παρόχων, τον βρήκαν και με ζητάνε γεμάτοι αυτοπεποίθηση με τ' όνομά μου. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ενοποιημένος (απ ότι ειχα διαβασει στο adslgr ) υπάρχει, και ειναι ο κλασικός ο τυπωμένος του ΟΤΕ. εκει πρέπει να τους έχει όλους.

 

Όντως υπάρχει ο ενοποιημένος και έχει ολους τους συνδρομητές από ολους τους παρόχους, ακόμα και κινητά. Ενοείται ανα περιοχή. Ο καθένας μπορεί να τον προμηθευτεί από οποιδήποτε κατάστημα πΟΤΕ. Εγώ πχ έχω ήδη εδώ και 2 μήνες τον ενοποιημένο της Θεσσαλονίκης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως υπάρχει ο ενοποιημένος και έχει ολους τους συνδρομητές από ολους τους παρόχους, ακόμα και κινητά. Ενοείται ανα περιοχή. Ο καθένας μπορεί να τον προμηθευτεί από οποιδήποτε κατάστημα πΟΤΕ. Εγώ πχ έχω ήδη εδώ και 2 μήνες τον ενοποιημένο της Θεσσαλονίκης.

 

 

Κατι ειναι και αυτο αλλα θα εχει συνεχεια αλλαγες απο την φυγη καποιων απο ΟΤΕ και απο αλλαγες εναλακτικων.

Αν υπηρχε διαθεσιμος και στο internet θα ανανεωνοταν πιο γρηγορα.

 

Ξερω...Ζηταω πολλα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...