Προς το περιεχόμενο

Επιλογή PSU


kosmasgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά. Εν όψει αναβάθμισης σε καινούριο σύστημα παρακαλώ τα φώτα σας για καινούριο τροφοδοτικό μέχρι 90 ευρώ και με αποσπώμενα καλώδια προς αποφυγή μακαρονάδων μέσα στο κουτι :mrgreen:

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Εν όψει αναβάθμισης σε καινούριο σύστημα παρακαλώ τα φώτα σας για καινούριο τροφοδοτικό μέχρι 90 ευρώ και με αποσπώμενα καλώδια προς αποφυγή μακαρονάδων μέσα στο κουτι :mrgreen:

Ευχαριστώ

 

Φίλε , εγώ πήρα αυτό (Hiper Type M 530W) - και είμαι ΥΠΕΡ ευχαριστημένος ως τώρα (πήρα την κάρτα γραφικών που λες και τον Ε6850) , αθόρυβο , δυνατό και φοβερό design :P:p (άσχετα που δεν φαίνεται) , περιέχει πολλά αποσπώμενα καλώδια ...(μέχρι και η συσκευασία είναι ωραία , είναι σε ένα βαλιτσάκι εργαλείων , που θα σου φανεί και χρήσιμο για άλλη δουλειά:-))

Και κάνει τα ίδια λεφτά με το προηγούμενο απο eshop , αλλά είναι και λίγο πιο δυνατό!;)

(απλά δεν λέει κάτι για εγγύηση --- αν και που το έψαξα στο web δεν είδα τίποτα προβλήματα) ...good luck!

Υ.γ. δες και εδώ μια αναλυτική παρουσίαση (σε 6 σελίδες)!

Του δίνει : Final Score: 8.8 out of 10 και τελικά έχει και αυτό 3 χρόνια εγγύηση! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den mou leei kati auto to site pantws...alla kaloriziko :-)

 

Thanks φίλε .... :-)

 

Θα προτίμουσα την enermax :)

 

Να σου πω την αλήθεια και γω θα έπερνα enermax ΑΝ είχε το multirama :P:mrgreen:... απλά έπρεπε να το πάρω από εκεί μιας και γύρισα πίσω το "monster pc" (σιγά το "τέρας" ... για τα μπάζα ήταν:P) ... αλλά και με αυτό το PSU που πήρα είμαι ευχαριστημένος - ο χρόνος θα δείξει όμως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalo fenete to enermax ala kalou kakou pare ena thermaltake egihsh

καλυτερα thermaltake απο ενερμαξ?

 

(οχι και "καλο φαινετε" το ενερμαξ,αλλα γ@μ@h το ενερμαξ!

 

kai makria apo ta tagan kaigontai efkola.

 

ε?

 

το οτι ειχες ενα και σου καηκε,δεν σημαινει ομως οτι δεν ειναι αξιοπιστα και να λες "μακρια απο ταγκαν καιγωνται ευκολα"

εμενα περασαν απο τα χερακια μου 4 συνολικα,σε 24/7 pc και ειμαι μια χαρα.

το pc που εχω τωρα,ειναι 24/7 εδω και 3 μηνες και δεν εχει κλεισει δευτερολεπτο,(μονο για να κλοκαρω cpu,και για να τον ξε-κλοκαρω),και στο προηγουμενο pc μου ηταν 24/7 αλλους 5 μηνες,και δεν μασησε μια.ειναι γ@μω τα τροφοδοτικα τα Tagan.

 

arghses ligaki, 5 posts (edw kai 3 meres dld) pio panw eipe oti agorase trofodotiko...

προλαβαινει να το αλλαξει εντος 20 ημερων :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...