Προς το περιεχόμενο

Επιτέλους βρήκα την πραγματική ιστορία της Μακεδονίας μου


lost2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δείτε τα παρακάτω link και πείτε μου αν πάμε καλά σαν κράτος κανείς και τίποτα δεν πτοείτε από τις Μαλ…ες που γράφει ο καθένας ένα μεγάλο ΜΠΑΒΟ μας τίποτα άλλο

 

http://faq.macedonia.org/history/

 

http://photo.macedonia.org/

 

Α αν υπάρχουν τίποτα καλοί hackers ας κατεβάσουν τις σελίδες αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

υπαρχει κατι που λεγεται ελευθερια εκφρασης (δεν ξερω αν το εχεις ακουσει) που οσο και αν δεν μας αρεσει πρεπει να το σεβομαστε.

Ειδικα το site με τις φωτογραφιες δεν καταλαβαινω τι κακο εχει.

 

Εδω αφηνουμε τους δικους μας Λιακοπουλους και Βελοπουλους να μας φλομωνουν στις αρλουμπες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Pablo_Hasan (χωρίς παρεξήγηση) με αυτή τη λογική θα πάω να κάνω ένα blog και θα σε κράζω με ψέματα( από αδελφή , τραβέλι , junkey κλπ) , θα πεις το ίδιο , «ελευθερία έκφρασης»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν και νομοι, αν το κανεις θα κινηθω νομικα, δεν θα βαλω hackers να σου κατεβασουν την σελιδα ουτε θα σε βρω και θα σου σπασω το κεφαλι.

 

Ετσι και στις σελιδες, αν μπορει να επιχειρηματολογισει κανεις νομικα, ας το κανει. Υπαρχουν και διεθνη δικαστηρια και οργανισμοι.

 

Εσυ τι θες να κανουμε; να τους φιμωσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν και νομοι, αν το κανεις θα κινηθω νομικα, δεν θα βαλω hackers να σου κατεβασουν την σελιδα ουτε θα σε βρω και θα σου σπασω το κεφαλι.

 

και άν οι νόμοι ήτανε όλοι διεστραμένοι και δεν έβρισκες το δίκιο σου, τι 8α έκανες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω αφηνουμε τους δικους μας Λιακοπουλους και Βελοπουλους να μας φλομωνουν στις αρλουμπες...

 

Η βαρύτητα της έκφρασης σου είναι ίδια με το αν πω εγώ ο Πάπας δεν έχει αλάθητο.Δλδ μηδαμινή.

 

Εσυ τι θες να κανουμε; να τους φιμωσουμε;

 

Ναι δεν πιστεύω στην ελευθερία της έκφρασης πιστεύω στην ελευθερία έκφρασης που προβάλλει αυτά που θέλω εγώ.(Σε κοινωνικοπολιτικά πλαίσια).Πχ δε θα πω το ίδιο για ένα site με βατράχια;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα του εσπαγε το κεφαλι λογικα.

 

ξεφεύγετε απο την ουσία...

 

σήμερα αλλάξανε το όνομα σε Μακεδονία...

αύριο θα διεκδικήσουν και τα "παλιά" εδάφη τους εφόσον πλέον είναι η μοναδική αναγνωρισμένη Μακεδονία.

 

δεν βρίσκω και το χαρτονομισμά τους που έχει στην μία όψη τον ΛΕΥΚΟ ΠΥΡΓΟ!!!

μάλλον μέχρι εκεί θέλουν να φτάσουν τα συνορά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βρίσκω και το χαρτονομισμά τους που έχει στην μία όψη τον ΛΕΥΚΟ ΠΥΡΓΟ!!!

μάλλον μέχρι εκεί θέλουν να φτάσουν τα συνορά τους.

 

Δεν υφίσταται τέτοιο χαρτονόμισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα σοβαρα, πιστευετε οτι η Ελλαδα απειλειτε απο τα Σκοπια;

 

Οσον αφορα το ερωτημα μου, τι θελετε να κανουμε να τους φιμωσουμε; δεν πηρα καμια συγκεκριμενη απαντηση, δηλαδη θελετε να γινει πολεμος; Πραξικοπημα και να βαλουμε δικη μας κυβερνηση;

τι θελετε να γινει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα σοβαρα, πιστευετε οτι η Ελλαδα απειλειτε απο τα Σκοπια;

 

Οσον αφορα το ερωτημα μου, τι θελετε να κανουμε να τους φιμωσουμε; δεν πηρα καμια συγκεκριμενη απαντηση, δηλαδη θελετε να γινει πολεμος; Πραξικοπημα και να βαλουμε δικη μας κυβερνηση;

τι θελετε να γινει;

 

Και εσύ πιστεύεις σοβαρά ότι αυτά που κάνουν οι σκοπιανοί τα κάνουν μόνοι τους ??

 

Να δεις γέλιο που έριχναν οι γιούγκοι όταν τους πρωτοκουνηθήκαν οι αλβανοί άσχετα με το ποιος κλαίει τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το πας στην άλλη άκρη Petza, παράδειγμα για να ειμαστε προσεκτικοί ναι αλλά δεν βλέπω και κανέναν άλλο συσχετισμό.Δεν ξέρω κατα πόσο γέλαγαν ποτέ οι Σέρβοι με το θέμα των Αλβανών του Κοσόβου.Όποιος ήξερε την ιστορία της περιοχής, όχι αναγκαστικά πολύ πίσω αλλά απο το 1970 και μετά, μπορούσε να προβλέψει τι θα γινόταν.Οι Αλβανοί ήταν από τους πρώτους που δημιούργησαν προβλήματα και οι τελευταίοι που θα καθαρίσουν.Το να προστατεύεις την ιστορία σου με οποιοδήποτε θεμιτό μέσο απέναντι σε μια ακόμη εξελισσόμενη εθνογένεση, με σημαντικότερο πρόταγμα το αυθαίρετο γέμισμα επιστημονικών κενών που δεν μπορούν να γεμίσουν αλλιώς και προφανείς σκοπούς να οικειοποιηθεί ένδοξες ιστορικές περιόδους και φιγούρες, είναι απ'τις σημαντικότερες επενδύσεις για το μέλλον γενικά και απλά χωρίς ν'αναλύουμε ενδεχόμενα και κινδύνους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...