Προς το περιεχόμενο

ASUS EN8600GTS SILENT/HTDP/256M τη γνώμη παρακαλώ


tzanos 15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
den einai leptomeries file mou diplasio bandwidth exei to pci2 oti game pezeis tha exei apodosh 20% me 30% pano analoga tin karta.

 

dld allh apodosh 8a exei gia paradeigma h 8800 GT se motherboard me pci-e 1.0 (P35 chipset) kai allh se motherboard me pci-e 2.0 (X38 chipset)?

 

sorry gia to offtopic

 

to oti den 8a epairnes me tpt esy Mushkin den apotelei krithrio gia allous...eidika oi Twinmos pou proteines exoun asta na pan chipakia gia o/c...

apo tis Kingston mono sto pio megalo montelo einai eggyhmeno oti forane kala chipakia...

anti8etws ta pragmata einai poly kalytera me tis Mushkin pou forane kala chipakia kai se fthnotera montela...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai analoga tin karta panta 5gb einai to badwidth enanti 2,5gb pou einai tora.diplasio evros zonhs.diplasia taxitita bgikan mitrikes pou pernou 4 pcie2 sli fantasou taxithta.nai den milao gia overclocking.gia marka milisa.den thelw na kapso tin mitriki mou akoma.meta oxi tora einai akoma stin egihsh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

as eimaste eilikrineis autes oi allages ginontai kyriws gia thn megalyterh trofodosia pou prosferoun oi nees ports...px h pci-e 2.0 mporei na dwsei ta diplasia watt apo mia pci-e 1.0 :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to katalaves.pires kati gia to melon ama alakseis mitriki vazis afti tin karta pano.oi sata 2 analoga tin genia tous exoun kapia diafora 30mb pano o sata 1 kai 50-60mb pano o sata 2.se read ta write einai elaxista pano.mia pcie mporei na dosei mexri 75watt oxi egine gia to bandwidth oxi ta watt.alios tha bgazane pcie x32 ksero.h agp 8x eixe mia difaora 3-4% pragmati eitane megali patata.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

den einai anagkh na alla3eis mhtrikh gia na valeis pci-e 2.0 karta panw...kaneis pou phre 8800 GT/3850/3870 den alla3e mobo...mia xara paizei...

 

ena kalwdio apo edw ena apo kei mazeuontai :P (h pci-e 1.0 dinei ews 75watt h pci-e 2.0 ews 150watt...)

 

oso gia thn diafora twn diskwn einai kyriws (mhn pw apokleistika) epeidh einai grhgoteroi apo tous palious kai oxi logo ths allaghs apo sata 1 se sata 2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den einai to oti einai grigoroteroi apla afto tous simfere afto ekanan.oi taxitites pou bgazoun oi sata mono sta benchmarks tis bgazoun.giati einai akrivoi akoma oi diskoi stis 10k? giati einai taxitatoi ala sinxronos xtipane.kati stahero den bgalane akoma ola ta alazoun.pao gia ipno ta leme pedia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...