Προς το περιεχόμενο

poia i gnomi sas gia tis dyo vga poia einai kalyteri gia games


nhn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ξεκολλάτε. Δεν έχει νόημα να βάζετε τόσο καινούριους drivers σε παλιές κάρτες γραφικών.

Kι εμένα στην X850 XT που πέρασα χθές τους 7.11, πέταγε ένα πρόβλημα με το D3D. Να κατηγορήσω την ΑΤΙ την στιγμή που ο driver απεθυνέται κυρίως στις Χ1xx και στις 3xxx? Όχι βέβαια, γύρισα στους 6.5 που είχα και πρίν, και παίζει μπαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Το μόνο πρόβλημα που έχω δει σε ΑΤΙ είναι ότι στην 3870X2 crashαρε το control panel της ΑΤΙ όταν είχες ελληνικά Windows. Και αυτό το πρόβλημα συνέβαινε μόνο όταν έκανες εγκατάσταση από το CD. Στη σελίδα της ΑΤΙ υπάρχει multilingual CC που λύνει το πρόβλημα. Κατά τα άλλα μια χαρά παίζουν οι καρτούλες. Ειδικά σε ATI optimized games (π.χ. Flight Simulator,Half Life 2) απλά τα σπάνε. Αντίστοιχα τα σπάνε και οι NV σε nvidia optimized games (πχ Crysis). Το παν είναι να κάνεις την καλύτερη επιλογή από άποψη απόδοσης/τιμής. Τα FanBoys μόνο τις εταιρίες βοηθάνε... ας βοηθήσουν καλύτερα την τσέπη μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
liopyr αμα θες να το παιζεις εξυπνακιας η ξερολας ελευθερα εμενα στα παπακια μου κρατα τις γνωμες σου για την παρτι σου.

 

είσαι γίγαντας...απάντηση μετά από 6 ΜΗΝΕΣ! ROFL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

liopyr αμα θες να το παιζεις εξυπνακιας η ξερολας ελευθερα εμενα στα παπακια μου κρατα τις γνωμες σου για την παρτι σου.

 

 

 

:confused: 6 μήνες έψαχνες την κατάλληλη απάντηση, αλλά χαλάλι ρε συ, άξιζε τον κόπο! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...