Προς το περιεχόμενο

Κολύμβηση


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι απλο το θεμα....

 

το νερο βρεχει το λαστιχο απο τα γυαλακια...αυτο σφιγγει,ελαχιστα βεβαια αλλα σφιγγει....

Αυτο εχει ως συνεπεια να σφιγγει και τα γυαλακια και να τα κανει αν σε "μπηγουν" στα ματια,μεσα ειναι καια εροστεγως γαμησετα...με αποτελεσμα λογω της πιεσης του γυαλιου στον χωρο γυρω απο τα ματια να νομιζεις να σε κανει οτι στα βγαζει εξω....

 

βαλε ενα ποτηρι στην κοιλια σου και ζουπατο μεσα...δες πως το δερμα "βγαινει" προς τα εξω σαν να πεταγεται...

 

Αυτο ειναι γνωστο,το θεμα ειναι πως γινεται να αποφευχθεί και να μην σταματάω καθε τρεις και λιγο μετα την πρώτη ώρα επειδή νιώθω πως θα γινω βάτραχος...Οχι τιποτε άλλο αλλα δεν ειμαι και κάνας πρίγκηπας αλλα και να ήμουν,που στο διάολο να βρεις πριγκίπισσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

δεν μου εχει τυχει σε τοοοσο εντονο τροπο αλλα αν ημουν στην θεση σου αρχικα θα το χαλαρωνα ελαχιστα και αν συνεχιζε το θεμα θα αγοραζα αλλα με πλατυτερο χειλος γυρω απο το τζαμι,ή κατι με ποιο χοντρο ελαστικο-σφουγγαρακι στο χειλος.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιδέα είναι να χαθεί το λίπος και να χτιστεί ο μυς.

 

επειδή τελευταία σκέφτομαι να ξεκινήσω και γώ κολυμβητήριο παράλληλα με γυμναστήριο και μπάλα, και μένω κοντά σου.. σκέφτομαι να πάω στο κολυμβητήριο της ηλιούπολης γνωρίζεις αν είναι καλά η αν θα πρεπε να πάω κάπου αλλού??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή τελευταία σκέφτομαι να ξεκινήσω και γώ κολυμβητήριο παράλληλα με γυμναστήριο και μπάλα, και μένω κοντά σου.. σκέφτομαι να πάω στο κολυμβητήριο της ηλιούπολης γνωρίζεις αν είναι καλά η αν θα πρεπε να πάω κάπου αλλού??

 

στο κολυμβητηριο της Ηλιούπολης εχώ κολυμπήσει και είναι αρκετά καλο...

 

Καλες εγκαταστάσεις, ανοιχτό, με μια ωραία καφετέρια που κοιτάει στο βουνό..;)

 

Τωρα για τιμές δεν ξέρω, παντως είναι καλή ιδέα... Τωρα ειδικά που ζεσταίνει ο καιρός μπορείς να τρέχεις κοντά στο κολυμβητήριο, στο βουνό, στο οξυγόνο και μετά να κάνεις ενα ντουζάκι και να κολυμπάς και λίγο... και ολα μια χαρα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω οτι επειδή είμαι κάτοικος ηλιούπολης πρέπει να είναι φτηνά .. δυστυχώς το μόνο κακό οτι είναι λίγο ψηλά αλλα αν αρχίσω και δώ οτι μου αρέσει δν θα το σκέφτομαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω οτι επειδή είμαι κάτοικος ηλιούπολης πρέπει να είναι φτηνά .. δυστυχώς το μόνο κακό οτι είναι λίγο ψηλά αλλα αν αρχίσω και δώ οτι μου αρέσει δν θα το σκέφτομαι :P

 

τι εννοείς... ψηλά?! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ακουσει πως το κολυμβιτυριο σε κανει τουμπανο και τριγωνο . θελω καποια φαση να αρχισω , μηπως ξερετε αν υπαρχουν καποιεσ εγκαταστασεις προς ευνικη αμυνα? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ακουσει πως το κολυμβιτυριο σε κανει τουμπανο και τριγωνο . θελω καποια φαση να αρχισω , μηπως ξερετε αν υπαρχουν καποιεσ εγκαταστασεις προς ευνικη αμυνα? :-)

 

πού μένεις? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπερα παιδιά! Μπορείτε να μου πείτε ποια είναι η καλύτερη δοκιμασμένη λύση για αδιαβροχα ακουστικά και αδιαβροχη θήκη για mp3 player-ipod? Θέλω να συνδυάσω προπόνηση και μουσική.

 

Ευχαριστώ για τις όποιες απαντήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...