Προς το περιεχόμενο

Mio 360/560


chpetros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά για κυττάξτε εδώ http://www.vnp.gr/index.php?menu=cat&id=119&action1=details&prod=4491 και εδώ http://www.vnp.gr/index.php?menu=cat&id=119&action1=details&prod=4492 και πείτε μου την γνώμη σας για τα καινούργια mio. Αξίζουν ή να παραμείνουμε στα Windows mobile 5.0???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πιο αναλυτικά :

 

Mio P360

Λειτουργικό Σύστημα :

Windows Mobile™ 6.0 software for Pocket PCs

Επεξεργαστής :

Samsung 2443 400 MHz Processor

Μνήμη :

• Flash ROM: 1024 MB • RAM: 64 MB

Οθόνη :

3.5", 240 x 320, 65,536 colors QVGA TFT LCD

Διαστάσεις :

• 117 x 70 x 15.5mm • 170g

Άλλα Χαρακτηριστικά :

• USB v2.0 • SDIO/SD/MMC card slot • GPS built-in 20-channel SiRFIII chipset • TMC support with optional antenna

Εγγύηση :

2 ΕΤΗ

Τιμή:330.01?

 

 

Mio P560

Λειτουργικό Σύστημα :

Windows Mobile™ 6.0 software for Pocket PCs

Επεξεργαστής :

Samsung 2443 400 MHz Processor

Μνήμη :

• Flash ROM: 1024 MB • RAM: 64 MB

Οθόνη :

3.5", 240 x 320, 65,536 colors QVGA TFT LCD

Διαστάσεις :

• 115 x 72 x 17.8mm • 170g

Άλλα Χαρακτηριστικά :

Connectivity • Bluetooth v2.0 • Wi-Fi 802.11 b/g

Εγγύηση :

2 ΕΤΗ

Τιμή:413?

 

 

Η διαφορά τους είναι μόνο ότι το P360 είναι γκρι ενώ το P560 είναι μαύρο με επιπλέον WiFi και ΒΤ2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είναι αρκετά τα υπέρ για τα νέα ΜΙΟ αλλά με τα Windows Mobile 6.0 θα έχουν συνεργασία τα προγράμματα που χρησιμοποιούσαμε στα ΜΙΟ Ρ350 και Ρ550 ή θα ψάχνουμε καινούργια και όποτε βγουν αυτά θα κυττάμε για διόρθωση νέων bugs?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γραφει και μετα απο ερώτηση που εκανα στο VPN μου ειπαν οτι θα το καλυπτει η αντιπροσωπεία. Το θέμα ειναι οτι για την ώρα μόνο στη ρωσία εχω δεί να κυκλοφορεί το 560 και αυτό με εχει βάλει σε σκέψεις. Μήπως είναι κομμάτια που κυκλοφόρησαν για να κάνει δοκιμές η ΜΙΟ? Το θέμα είναι ότι με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάω να το πάρω αλλά εχω κάποιουσ ενδιασμούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά έχω πάρει το Mio P360. Πραγματικά αξιόλογο και αξιόπιστο. Χαλάλι τα 330 ευρώ. Πολύ κομψό και με πολύ στυλάτο κιτ αυτοκινητου για το παρμπιζ.

Του φόρτωσα τα Destinator 6 & 7 και πράγματι φυσάει.

Δεν χρειάζεται καν να το έχω στο παρμπίζ αλλά στο κάθισμα και δεν κωλόνει καθόλου σε δορυφόρους. Μπράβο στη Mio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εγω εχω φαει ολη την αθηνα για το νεο p360 και ολοι μου λενε δεν εχει ερθει και δεν ξερουμε και ποτε θα ερθει . μηπως εχει να κανει με την απεργια στα λιμανια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω φαει ολη την αθηνα για το νεο p360 και ολοι μου λενε δεν εχει ερθει και δεν ξερουμε και ποτε θα ερθει . μηπως εχει να κανει με την απεργια στα λιμανια???

 

Kανε υπομονη 1-2 εβδομαδες το πολυ και θα το εχουν σχεδον ολοι απο 5 φεβ και μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...