Προς το περιεχόμενο

Mio 360/560


chpetros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι αλλα στο πλαισιο αναφερεται δυο χρονια εγγυηση ενω στο αλλο site τιποτα για εγγυηση οποτε καλυτερα 20 ευρω παραπανω και το κεφαλι μας ησυχο για δυο χρονακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα στο πλαισιο αναφερεται δυο χρονια εγγυηση ενω στο αλλο site τιποτα για εγγυηση οποτε καλυτερα 20 ευρω παραπανω και το κεφαλι μας ησυχο για δυο χρονακια

 

Και το άλλο site έχει κανονικά δύο χρόνια εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα στο πλαισιο αναφερεται δυο χρονια εγγυηση ενω στο αλλο site τιποτα για εγγυηση οποτε καλυτερα 20 ευρω παραπανω και το κεφαλι μας ησυχο για δυο χρονακια

 

Αυτο το πραγμα με το πλαισο που εχετε μερικοι δεν το καταλαβαινω. επιλεγετε Πλαισιο με δεμενα τα ματια. Ολοι 2 χρονια δινουν και αλλωστε υπηρχε και το eshop που δινει 2 χρονια γιατι δεν ανεφερες αυτο. Το να γουσταρεις να δωσεις 30ε παραπανω για να λες οτι το πηρες απο το πλαισιο χωρις να κερδιζεις τιποτα παραπανω ειναι δικαιωμα σου. Αλλωστε τα δικα σου λεφτα σπαταλας. Αλλα δεν ειναι σωστο να παραπληροφορεις καποιους αλλους που σεβονται περισσοτερο τα χρηματα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο site δεν αναφερεται τουλαχιστον την στιγμη που το ειχα δει το ποσο εχει εγγυηση και επιπλεον οταν εχω χρειαστει για καποιο το service στο πλαισιο εχω εξηπηρετηθει αμεσα χωρις χρονοβορες διαδικασιες κατι που για μενα ειναι σημαντικο αφου δεν χανω χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο site δεν αναφερεται τουλαχιστον την στιγμη που το ειχα δει το ποσο εχει εγγυηση και επιπλεον οταν εχω χρειαστει για καποιο το service στο πλαισιο εχω εξηπηρετηθει αμεσα χωρις χρονοβορες διαδικασιες κατι που για μενα ειναι σημαντικο αφου δεν χανω χρονο.

 

Με αυτο σου το μυνημα συμφωνω απολυτα. Οπως και πολλα αλλα καταστηματα το Πλαισιο εχει και αυτο γενικα καλο service αλλα δεν δινει κατι παραπανω απο αλλα καταστηματα ετσι ωστε να δικαιολογει αυτην την διαφορα.

 

Υ.Γ.Για το mio δειτε και το vnp.gr το εχει 390ε αλλα δεν ξερω τι παιζει με τα μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

εγώ πήρα το Mio P560 από το http://www.e-galaxy.eu χωρίς χάρτες σε τιμή πολύ χαμηλότερη από Πλαίσιο και e-shop. Κανονικά με 2 έτη εγγύηση και όλα μέσα στο κουτί. Είναι καλύτερο από τον πρόγονό του, λίγο περισσότερο κρατάει η μπαταρία και έχει και USB 2.0 Μόνο μειονέκτημα κατά τη γνώμη μου η μικρότερη σε πάχος γραφίδα, δε βολεύει και τόσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...