Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά τηλεφωνικού καταλόγου


Mik-1-s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θυμόμουν ότι το είχα ξαναδοκιμάσει με άλλες συσκευές νόκια πριν χρόνια και δεν τα είχα καταφέρει, χτες το δοκίμασα και είδα με μεγάλη μου έκπληξη πως έχασα τις τελευταίες επαφές που είχα αποθηκεύσει. ένας γνωστός στο μεταξύ μου πρότεινε μια άλλη πιθανή αιτία-λύση: να πάω στη νέα συσκευή και να επιλέξω στις ρυθμίσεις να εμφανίζεται σαν πρώτη επιλογή ο κατάλογος επαφών από την κάρτα σιμ. θα το δοκιμάσω και θα δω ...

 

αλλά γι΄αυτό που λες γιάννη για τα διαφορετικά τηλέφωνα που μπορεί να έχει η κάθε επαφή, μου φαίνεται παράδοξο να ακυρώνουμε μόνοι μας μια τέτοια δυνατότητα, αν είναι μόνο για να μεταφέρουμε πιο εύκολα τον κατάλογο! είναι και κάποιος άλλος λόγος που το θεωρείς καλύτερο???

 

 

Εαν εχεις σε μια επαφη πανω απο ενα τηλεφωνο θα στην μεταφερη σαν δυο επαφες στην καρτα , νομιζω την δευτερη επαφη την λεει "ονομα επαφης" (1) και μου εχει τυχει να χασω δευτερα καταχωρυμενα τηλεφωνα σε επαφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

μηπως γνωριζει καποιος σε ποιο φακελο αποθηκευονται οι επαφες που μεταφερουμε απο nokia κινητο σε υπολογιστη μεσω pc suite? στανταρ στο outlook ή μπορουμε και αλλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...