Προς το περιεχόμενο

owen wilson


magoufisa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

hmmm ekane apopeira autoktonias kai pe8ane den tairiazei...8a htan sketo autoktonhse...

apopeira autoktonias kai apetyxe einai to swsto :P (pragma pou alh8euei)

(ti loser 8ee mou...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου είπανε ότι αυτοκτόνησε και έπεσα από τα σύννεφα.Τελικά όντως έκανα απλά απόπειρα αλλά απέτυχε.

 

Πάντως έχω διαβάσει ότι αν κάνεις απόπειρα και δεν πετύχει τελικά πάει να πει ότι δεν θες τελικά να πεθάνεις,αλλιώς θα είχε πετύχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιον θελει να πεθανει πεθαινει δεν ειναι τοσο δυσκολο να το πετυχεις. οταν βλεπεις απετυχε σημαινει οτι απλα ηθελε να τραβηξει την προσοχη για τους δικους του λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περίπτωση του το πιστεύω πως ήθελε να τραβήξει προσοχή, αλλά το απέτυχε μπορεί να σημαίνει πως τελευταία στιγμή κατάλαβε πως δεν ήθελε, για αυτοκτονία μιλάμε δεν είναι απλό πράγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να ειναι οντως για ψυχολογικους λογους η αποπειρα κ ετσι να σταματησει να παιζει κ σε ταινιες,γτ παιζει να ειναι κ ο χειροτερος ''ηθοποιος'' που εχω δει ποτε μου...οπωτε πετυχαινω ταινια με αυτον βγαζω αφρους,αθλιος τελειως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να ειναι οντως για ψυχολογικους λογους η αποπειρα κ ετσι να σταματησει να παιζει κ σε ταινιες,γτ παιζει να ειναι κ ο χειροτερος ''ηθοποιος'' που εχω δει ποτε μου...οπωτε πετυχαινω ταινια με αυτον βγαζω αφρους,αθλιος τελειως...

 

Στις ταινίες του Wes Anderson καλός είναι. Σαν ξώγαμο του Bill Murray στο life aquatic μ'άρεσε αρκετά. Το πρόβλημα νομίζω είναι στους ρόλους που επιλέγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως,στις ταινιες του Anderson ειναι καλος,οπως κ ολο το καστ δλδ...αλλα σε κωμωδιες,οπως τα shangai noon,γαμομπελαδες,κτλ...δεν τον αντεχω με τπτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιον θελει να πεθανει πεθαινει δεν ειναι τοσο δυσκολο να το πετυχεις. οταν βλεπεις απετυχε σημαινει οτι απλα ηθελε να τραβηξει την προσοχη για τους δικους του λογους.

 

Μην το λες ο Καρυωτακης παλευε 10 ωρες στη θαλασσα και την επομενη αυτοκτονησε με πιστολι. http://www.e-missos.gr/poetry/kariotakis/simiwma.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...