Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με τους φακελους στα vista!


xarisarsenal14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω εγκατεστημενα τα vista εδω κ 9 μηνες.Ξαφνικα σημερα χωρις να κανω τιποτα εγω με το που παω να ανοιξω εναν φακελο μεσα σε εναν αλλο μου τους βγαζει σε ξεχωριστα παραθυρα.Πηγαινω στην οργανωση->επιλογες φακελων και αναζητησης->και απο εκει ξαναεπιλεγω στην αναζητηση σε φακελους την επιλογη ανοιγμα του καθε φακελου στο ιδιο παραθυρο.Δεν πιανει ομως.Εκανα και επανεκιννηση το pc μηπως κ ξεκολλησει αλλα τιποτα.Αν ξερει κανεις πως να επιλυσει το προβλημα ας βοηθησει σας παρακαλω γιατι μου σπαει τα νευρα να ψαχνω κατι κ να ανοιγουν τοσα παραθυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοεις στους φακελους πανω αριστερα εχω δοκιμασει οπως γραφω κ στο μηνυμα νωριτερα κ δεν επιασε.Και ρωταω αν κανεις ξερει αλλο τροπο για την επιλυση του προβληματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανω αριστερα στο παραθυρο εχει επιλογες φακελων! easy!

 

εκει ακριβως παει...αυτο που λες εινια στο tab γενικα ετσι? Δες και στο tab προβολη στα αρχεια και φακελοι, την πρωτη επιλογη μηπως ειναι τικαρισμενη, πρεπει να λεει νομιζω ανοιγμα καθε φακελου στο δικο του παραθυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο κανω παιδια αλλα δεν πιανει.Παω κ απο την οργανωση επιλογες φακελων κ απο τον πινακα ελεγχου στις επιλογες φακελων αλλα και παλι τιποτα.Αν εχει κανεις αλλη λυση η αν λετε κατι αλλο και δεν το εχω καταλαβει εξηγηστε μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε επαναφορά συστήματος μέχρι την μέρα που λειτουργούσε σωστά το σύστημα

 

Υπαρχει το εξης προβλημα:Οταν παω να κανω επαναφορα του συστηματος μου πεταει το μηνυμα:

 

Παρουσιαστηκε μη αναμενομενο σφαλμα:Η συνταξη ονοματος αρχειου,του ονοματος καταλογου ή της ετικετας του τομου ειναι εσφαλμενη(0χ8007007Β).Η επαναφορα συστηματος θα κλεισει.

 

Τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κανω επιλογη το φακελο που θελω να ανοιξω,δυο θεσεις δεξια απο την οργανωση λεει "ανοιγμα".Αν ανοιξω το φακελο απο εκει τον ανοιγει στο ιδιο παραθυρο και οχι σε καινουργιο.Δεν ξερω αν αυτο βοηθαει να καταλαβαιτε ακριβως το προβλημα αλλα τωρα που το παρατηρησα το αναφερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...