Προς το περιεχόμενο

assassins creed σε XBOX η σε playstation3


ababapanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O επίλογος του thread

 

 

Τα σχόλια και τα συμπεράσματα ... δικά σας.

 

Aυτο με την ρυθμιση ''RGB full range'' ισχυει και μαλιστα υπαρχει μεγαλη διαφορα στην ποιοτητα εικονας.Το ps3 απο μονο του εχει σαν default την επιλογη Limited και οχι την επιλογη full.Oπως και για το super white ειναι απο μονο του στο off.

 

Eπιπλεον ενας γνωστος μου με αυτα που ακουγε πουλησε το assasins greed που ειχε για ps3 για να το αγορασει σε 360.Και για μαντεψτε....ηταν ολοιδιο:-D

 

Εdit:Τεσπα τo παιχνιδι εχει μετρια γραφικα,πολυ χειροτερα απ'οτι περιμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Mallon den to pezeis se HDTV tote PDS13.

 

το tutorial ρε παιδια δεν υπαρχει τροπος να το αποφυγουμε? ειαι πολυ αργο,και εκνευριστικο....

 

Siga re Bougas 5 lepta einai....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Siga re Bougas 5 lepta einai....

 

αμα σου πω που εχω κολλησει 2 μερες τωρα....

εκει που περνανε οι χωριατες με τις νταμιτζανες στα κεφαλια,κατα 100αδες,και πρεπει να βρω τον τυπο στην φωτογραφια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα σου πω που εχω κολλησει 2 μερες τωρα....

εκει που περνανε οι χωριατες με τις νταμιτζανες στα κεφαλια,κατα 100αδες,και πρεπει να βρω τον τυπο στην φωτογραφια.

 

:shock:

Kratas patimeno to B kai pernas siga siga anamesa tous.. an plisiaseis me to B pathmeno k proxorhseis ligo parallhla tha stamathsoun mones tous... eleos basika :P den se blepo poly ypomonetiko... :\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά κρασιά!

παίζω το παιχνίδι σε PS3 στα 720p...μου αρέσει αρκετά. Έχει καλό σεναριάκι και γουστάρω τα (όχι άψογα αλλά καλά) γραφικά...

Δε ξέρω αν είναι καλύτερο στο Xbox αλλά θεωρώ ότι πρέπει να το παίξει κάποιος οπωσδήποτε. Τώρα αν όλοι όσοι το παίζουν είναι ικανοί να δούν διαφορές τρίχας από τη μια κονσόλα στην άλλη δεν μου φαίνονται να είναι και πολύ "gamer" oriented αλλά "wannabe techie geezer" oriented...Το παιχνίδι σε κρατάει και έχει καλά γραφικά...δε ξέρω τι περισσότερο ψίρισμα πέρα από αυτό έχει νόημα!!!

 

Το μόνο ξενέρωμα που τρώω είναι όταν πρέπει να αλλάξεις Memory και πρέπει να κουνάς το barmaνι-ήρωα για να την πέσει για ύπνο...βαρεμάρας...(ΥΓ ακόμα παίζω....δεν το έχω τερματίσει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά κρασιά!

παίζω το παιχνίδι σε PS3 στα 720p...μου αρέσει αρκετά. Έχει καλό σεναριάκι και γουστάρω τα (όχι άψογα αλλά καλά) γραφικά...

Δε ξέρω αν είναι καλύτερο στο Xbox αλλά θεωρώ ότι πρέπει να το παίξει κάποιος οπωσδήποτε. Τώρα αν όλοι όσοι το παίζουν είναι ικανοί να δούν διαφορές τρίχας από τη μια κονσόλα στην άλλη δεν μου φαίνονται να είναι και πολύ "gamer" oriented αλλά "wannabe techie geezer" oriented...Το παιχνίδι σε κρατάει και έχει καλά γραφικά...δε ξέρω τι περισσότερο ψίρισμα πέρα από αυτό έχει νόημα!!!

 

οι διαφορες ειναι πολυ πιο εμφανεις απο "διαφορες τριχας" που αναφερεις,

εκτος κι αν το framerate και η χρωματικη παλετα ειναι τριχες για σενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μηπως μπορει να βοηθησει καποιος?Ειμαι στο memory block 4,εκει μου δινει επιλογη να παω σε οποια απο τις 3 πολεις θελω,Δαμασκο,Ακρα,Ιερουσαλημ.Το προβλημα ειναι,οτι και στις 3 πολεις,ενω ανεβαινω στα view points,κανω συγχρονισμο με το gps,δεν ανανεωνεται ο χαρτης και κατ'επεκταση δεν μπορω να βρω interrogations για να τις ολοκληρωσω και να προχωρησω στην δολοφονια.Εχω παει στο αρχηγειο τις καθε πολης,ο εκαστοτε τυπος μου δινει οδηγιες,παρολαυτα τα μονα που μου εμφανιζονται στο χαρτη ειναι να σωσω πολιτες.Εχω περπατησει και τις πολεις,αλλα τπτ,δεν μου εμφανιζεται καμια αποστολη.Κανω κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρησε τι σου λένε στα αρχηγεία για rich-poor districts.. μετά ψάξε το σημείο που δεν έχει dna wall και πάνε στην εκάστοτε district για να βρείς bird views/assignments...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι ειναι πραγματικα πολυ ωραιο και στα γραφικα και στο gameplay.μονη ενσταση μου ειναι οτι οι στολες σε σχεση με τις πραγματικες εκεινης της εποχης ειναι ακυρες τελειως.ο ηρωας μοιαζει με χιπ-χοπερ παρα με μουσουλμανο.γιαπωνεζικοι αυτοσχεδιασμοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από πότε οι χιπ-χόπερ φοράνε μακρυούς μανδύες ;;; υποτίθεται οτι ανήκει σε θρησκευτική αδελφότητα με «δολοφονικές» προεκτάσεις...μια χαρά είναι τα ρούχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ανοιξε κανα βιβλιο να δεις τι φοραγαν τοτε ειδικα οι μουσουλμανοι, τους σταυροφορους τους εχουν σχεδιασει καλα.μιλαμε για το 1192 και για την τριτη σταυροφορια δεν νομιζω τοτε να φοραγε κανεις κουκουλες!:lol:

κατα τα αλλα ειπαμε το παιχνιδι ειναι πολυ καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...