Προς το περιεχόμενο

τρεχατε mediamarkt δελτα φαληρου sm-226 bw (222euro)


trojan21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγω πήγα και χτύπησα μια :)

Βέβαια εκανα βλακεία και δεν ήξερα οτι βγαίνει με A και S Panel...Ετσι κοίταξα να μην έχει γρατζουνιές και χτυπήματα ! Απο αυτή σας γράφω και είναι μια χαρά ! (Αν και είναι Α Panel)

 

@furious

Η οθόνη είναι ανοιγμένη και χύμα σε ενα σταντάκι...Δεν παίζει ουτε κουτί ούτε καλώδιο DVI (σου δίνουν μια τροφοδοσία και ενα κλασσικό VGA)

 

@Angeldust

Πήρες και εσύ και είχε πρόβλημα και στην αλλαξε η αντιπροσωπεία ?

 

@all

Οσοι άλλοι πήραν τι τύπου panel έχει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

μονο στο καταστημα δελτα φαληρου αθηνα,με 220 xorxhs τι να σου πω πηγενε δωσε 300 να παρησ του κουτιου ....αφου εχει εγγύηση τι σε χαλαει??? ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο στο καταστημα δελτα φαληρου αθηνα,με 220 xorxhs τι να σου πω πηγενε δωσε 300 να παρησ του κουτιου ....αφου εχει εγγύηση τι σε χαλαει??? ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!!

 

Trojan εσυ πετυχες με S Panel ?

 

Ναι οντως μην είμαστε υπερβολικοι και αχάριστοι...-25% για οθόνη με εγγυηση κανονικά, είναι super ευκαιρία! (για οποιον φυσικά δεν έχει κόλλημα με τα μεταχειρισμένα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την δίνουν δώρο, 220ε ζητάνε για οθόνη μεταχειρισμένη ενος χρόνου (εαν ισχυει το ότι σου δίνουν εγγύηση 2 χρόνων αντι για 3) και με Α πανελ.

Δεν νομιζω ότι ειναι αχαριστια να λέμε την γνώμη μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρια απο προιοντα εκθεσης παιδια.

Ειδικα οταν η υποτιθεμενη εκπτωση δεν αγγιζει το 40% τουλαχιστον.

Φιλαρακι πηρε 20αρα lg wide απο εκθεση με εκπτωση σημαντικη και οταν την ανοιξε ειχε 2 καμμενα Pixel.

Οταν πηγε να του την αλλαξουν εφαγε το ακυρο γιατι επρεπε να ειχε 4!

Εν ολιγοις -πηγε σε αλλο καταστημα της γνωστης αλυσιδας,ειπε οτι εκανε λαθος παραγγελια,την αλλαξε και καποιος τωρα αλλος σιγουρα θα φαει το πακετο,οταν θα του πασαρουν την 20αρα με 100+ ευρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρακι πηρε 20αρα lg wide απο εκθεση με εκπτωση σημαντικη και οταν την ανοιξε ειχε 2 καμμενα Pixel.

Οταν πηγε να του την αλλαξουν εφαγε το ακυρο γιατι επρεπε να ειχε 4!

 

Aσχετο... και καινουργια να ήταν πάνω απο 19" δεν έχει 0 πιξελ εγγυηση οπότε ούτε τότε θα την άλλαζαν. Το προβλημα με τα προιόντα εκθέσεων ειναι πιθανές γρατσουνιές και η μειωμένη εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα να διαφημησουμε την mediamarkt!!!! ειδα την προσφορα και ηθελα να την μοιραστω μαζη σασ, ε οχι και ετση...τελικα ο ελληναρασ την κακια και την λαλακια του ....δεν την κρυβη με τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και πήρα και γω μια σήμερα το πρωί... Όπως την κόβω, μια χαρά πάει. Ούτε καμμένα pixel ούτε τίποτα άλλο που μπορεί να δει το "άπειρο" μάτι μου.

 

Στο κρυφό menu είδα ότι έχει 2784h χρήσης (τις 3 τις έγραψα εγώ).

 

Την έχω στήσει dual view δίπλα δίπλα με μια iiyama e1900s (19") που πήρα πριν κάτι μήνες με 218?. Η μέρα με τη νύχτα.

 

Ελπίζω να μη κάτσει καμιά ξαφνική "έκπληξη".

 

Πιστεύω πως τελικά ήταν ευκαιρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν

 

Πήγα media markt Φαλήρου με 4 φίλους.

Οι οθόνες είναι είτε με Α panel είται δεν γράφει καθόλου.Προκειμένου να πετύχω C πήρα εσκεμένα Α. Τώρα για να μην λέει ο καθένας ότι θέλει δαιβάστε τα εξής.

Oι οθόνες ήταν πάνω εκεί που τώρα παίζουν οι lg (καλό αυτό διότι δεν τις ακουμπούσαν). Όταν όμως κατέβηκαν οι ιερόσυλοι σκέφτηκαν να καθαρίσουν μερικές με χαρτί κουζίνας οπότε άφησαν τέοιο λεκέ που και να θές δεν βγαίνει.

Πριν πάω του είπα ότι θα πάρω 4 εάν και εφόσαν με αφήσαει να τις τσεκαρώ όπως θέλω εγώ το οποίο σημαίνει .

Τις τσέκαρα όλες (4 ώρες ήμουν στο μαγαζί), τις έβαλα να παίξουν και τσέκαρα και κρυφά μενού όποτε μόνο Α θα βρείτε και τα no name.

Επειτα αφού διάλεξα 4 τις πιο καλές οπτικά ,έβαλα προγραματάκι για dead pixels ktl ktl....Αφού ήταν οκ και με αυτό την συσκεύασα μόνος μου (τα παλικάρια δεν την παλεύουν εκεί μέσα και αφού σιγουρεύτικα ότι είναι οκ τις πήρα (Dvi δεν δίνουν αλλά απο πλάσιο χτύπησα Belkin 99 ευρο μόνο με 30!!!! το καλώδιο παίζει να ζυγίζει και μισό κιλό)

Anyway έχουν μείνει καμια 12καριά (τουλάχιστον όταν έφυγα εγώ) σήμερα το απόγευμα και μόνο οι 4 -5 αξίζουν να τις πάρει κάποιος.

Οταν την έφερα σπίτι την ξανατσέκαρα (εδώ είχαμε και την πρώτη απώλεια αφού ένας φίλος κατα την μεταφορά την χτύπησε και ράγισε λίγο η οθόνη)

Anyway κατέβασα τα profile για να την φέρω σε ανεκτά επίπεδα (πολύ φωτεινή με το μπλέ να είναι διακριτό στο πάνω μέρος της οθόνης)

Μόλις όμως ολοκλήρωσα το καλιμπράρισμα η οθόνη απλά σπέρνει (τέρας ακόμα και αν είχα 20αρα wide screen!!!!)

Αυτα προς γνώση και συμμόρφωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλητεια....αρκουδειδες η δικια μου ειχε γρατζουνια ρε ρεμαλι γιαυτο μου την εδωσες με τοση ανεση....αχχαχαχαχαχα. αισχος. μην παρει κανεις ρε. πλακα κανω σπερνει η οθονη. εγω δεν ξερω τι εγινε στον δρομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...