Προς το περιεχόμενο

αντρες...


magoufisa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως συνεχίζεις μια σχέση μόνο και μόνο επειδή ο άλλος "είναι καλό παιδί". Από την ώρα που δεν συμμερίζεται τις επιθυμίες σου δεν ξέρω αν... "σε αγαπάει" κιόλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

αν ειναι μονο αυτο το προβλημα μαυτον ε , ενταξει, μπορειτε να πηγαινετε καπου να σας αρεσει και στους 2.

 

edit: ρε magoufisa, θα σου αρεσε να του αρεσει δλδ μπαλετο πιστα και χορος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειπα να τ αρεσει !!!αλλα οπως εχω κανει κ εγω ''θυσιεσ"" δν μπορει κ αυτοσ να συμβιβαστει μια φορα?κ το κακο ειναι οτι δν εχει κ ιδιαιτερα ενδιαφεροντα..ουτε ποδοσφαιρο..ουτε μπασκετ ουτε τπτ αντρικο.. για να μην μιλησω για τον επιμαχο τομεα κ γινω ρομπα σε σοβαρο site..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε μας ρε μαγκουφιτσα που έβγαλες μλκ τον άνθρωπο επειδή είναι 25 και τα έχει φάει στη μαπα, αυτά που εσύ δεν έχεις ζήσει ακόμα!

 

στη τελική βρές ενα συνομίλικό σου να κάνεις το χαβαλέ που θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε μας ρε μαγκουφιτσα που έβγαλες μλκ τον άνθρωπο επειδή είναι 25 και τα έχει φάει στη μαπα, αυτά που εσύ δεν έχεις ζήσει ακόμα!

 

στη τελική βρές ενα συνομίλικό σου να κάνεις το χαβαλέ που θέλεις.

 

α φιλε μου οταν αναλαμβανεις φρεσκο αιμα πρεπει να εισαι μαχιμος. οποιος δεν μπορει πεφτει και κοιμαται. τι να τον κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην μιλησω για τον επιμαχο τομεα κ γινω ρομπα σε σοβαρο site..

Τον έχεις ήδη εκθέσει τον άνθρωπο και δεν πολυκολλάει γενικότερα η συζήτηση στο "σοβαρό σάιτ.Οπότε,όχι,μην το συνεχίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μόδα να μην γράφουμε ολόκληρες λέξεις, κ ετσ;

 

Περιεργο ειναι :shock:

 

Αλλα στα ισπανικά συμβαινει πολύ..ο κοσμος δεν εχει σεβασμό στην γλωσσα.. αυτό ειναι κριμα :fear: (μιλαω για τους ισπανους )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ελεος το χουμε κανει απλα δν το ειχε ξανακανει ενω εγω ναι κ ειναι καπωσ...ασχετοσ να το πω....α κ δν τα χει ζησει ποτε τα ξενυχτια κ αυτα π θελω..παντα ετσι ηταν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ελεος το χουμε κανει απλα δν το ειχε ξανακανει ενω εγω ναι κ ειναι καπωσ...ασχετοσ να το πω....α κ δν τα χει ζησει ποτε τα ξενυχτια κ αυτα π θελω..παντα ετσι ηταν..

 

χωρισε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...