Προς το περιεχόμενο

αντρες...


magoufisa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αυτά είναι...ίσως ένα από τα 3 άτομα που θέλω να γνωρίσω από κοντά είναι ο φίλτατος αλέντζος..

 

αν εισαι γυναικα μεταχαρας! (οποιαδηποτε ηλικιας, κατι θα μαθω και γω απο σενα και συ απο μενα....συζητηση να γινεται)

 

αν εισαι αντρας δεν υπαρχει απολυτος κανενας λογος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλέντζοοοοο

ο luci προσπαθεί να μου αλλάξει τα μυαλά και να με κάνει να σε ερωτευθώ !!!1

θέλει να μας κάνει το ίδιο με αυτόν..

 

υπάρχει λόγος (μόνο εγω θα κερδίσω κάτι...εσύ μόνο θα χάσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να βγαινεις με φιλους παντως ειναι 100 φορες διασκεδαστικοτερο,αμα βγεις με γκομενα κανεις 20 μ@λ@κιες που δεν σε εκφραζουν γιατι αλλιως δεν καθονται...οπως και να 'χει αμα η κοπελα ειναι ωραια (1 στις 10 δηλαδη) ολοι οι δρομοι οδηγουν στη Ρωμη (κοινως κοκο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@1980, αφού το δήλωσε ο ανδρας,

 

αν εισαι γυναικα μεταχαρας! (οποιαδηποτε ηλικιας, κατι θα μαθω και γω απο σενα και συ απο μενα....συζητηση να γινεται)

 

αν εισαι αντρας δεν υπαρχει απολυτος κανενας λογος....

 

Μην επιμένεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχουν λόγια. Η άλλη λέει πως δεν είναι συνηθισμένη 18άρα και βγαίνει και λέει πως ο έτσι της δεν την γλύφει με στυλ και εμπειρία. Ας πούμε πως το πιστεύουμε. Ο άλλος λέει δεν το παίζει κάποιος, αλλά είναι λέει master στο θέμα. Δηλαδή αν το έπαιζε κιόλας τι θα ήταν; Αρχιμάγιστρος τους γλυπτικής το πιάσατε λοοοοολ;;;;

 

Μεγάλο thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άλλος λέει δεν το παίζει κάποιος, αλλά είναι λέει master στο θέμα. Δηλαδή αν το έπαιζε κιόλας τι θα ήταν; Αρχιμάγιστρος τους γλυπτικής το πιάσατε λοοοοολ;;;;

 

 

απο αυτα που λες καταλαβα το ποσο καταλαβες αυτα που εγραψα!

αν ηξερες δε θα εδινες σημασια σε αυτο αλλα στα λεγομενα μου και οπως ειδες

κανεις μα κανεις δεν ειπε οτι εχω αδικο!

 

απλα εσυ δε ξερεις και σε πειραξε που εγω μιλησα και ειπα τα δικα μου χωρις εσυ να καταλαβενεις για τι πραγμα μιλαω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά εμείς θέλαμε και μετά αυτοί δε θέλανε αλλά μετά εμείς θέλανε και τελικά το παιχνίδι εμείς θελήσαμε να γίνει και μετά αυτοί θέλαν.. δε θέλανε, αλλά εμείς θέλαμε και τελικά μετά αυτοί θέλαν και δεν έγινε το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...