Προς το περιεχόμενο

Tim Burton's The Nightmare Before Christmas


aragorn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ότι και να πω γι'αυτήν την ταινία είναι λίγο.

 

Με ένα χρόνο καθυστέρηση λοιπόν (αφού στις ΗΠΑ παίχτηκε πέρσι), η ταινία του Henry Selick και του Tim Burton επιστρέφει στη μεγάλη οθόνη στη 3D της έκδοση.

 

Έλα και ένα τρέιλερ που αφορά τη συγκεκριμένη έκδοση:

 

 

:-D

 

Υπάρχει κανείς που ΔΕΝ το έχει δει; Προσέξτε τι θα πείτε :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Can't wait να το ξαναδω για νιοστη φορα...τοχω κ σε dvd βεβαια,αλλα φανταζομαι πως η ολη 3-d εμπειρια,σε αυτη τη ταινια,θα σπερνει απλα....νομιζω πως θα ειναι χωρις subs καθολου(but who cares anyway,δεν νομιζω να κολλαει κανεις)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόνο που μου δίνεται η ευκαιρία να δω στο σινεμά αυτή την ταινία, έχω να δηλώσω γιούπι.

 

Μόνο που φοβάμαι ότι δε θα τη φέρει στη Λάρισα και θα πρέπει να τρέχω Θεσσαλονίκη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω μιλάμε για 3d σε ειδικό σινεμά και τα λοιπά ή απλά 3d animation όπως πχ ice age.

Γιατί το δεύτερο δεν με συγκινεί, τέλειο ήταν με stop-motion animation

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3-d,κανονικα η ταινια,ομως την επεξεργαστηκαν κ τωρα,με ειδικα γυαλια,θα βλεπεις τη 3-d εκδοχη της,καμια σχεση με μπεογουλφ,σρεκ,ice age κτλ...οπως ειναι η ταινια,απλα τρισδιαστατη(ανυπομονω,μονο που το σκεφτομαι..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάω και εγώ να το δω οπωσδήποτε, έστω και μόνος αν δεν θέλει κανένας φίλος μου.

Υπάρχει κανένα screenshot απο την 3-d εκδοχή, να δω πως φαίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο γύρισα από τον κινηματογράφο.

 

Μετά από 15 ολόκληρα χρόνια, αυτή η ταινία συνεχίζει να με αγγίζει και να με συγκινεί όπως την πρώτη φορά. Η εμπειρία του να βλέπω τον Jack Skellington ολοζώντανο να πετάγεται από το πανί μπροστά μου ήταν απλά εκπληκτική.

 

Έφυγα από την αίθουσα με μια υπέροχη αίσθηση. This is why we love the movies... Χαλάλι τα 12 ευρώ του εισητηρίου.

 

 

Όλα τα λεφτά στα 3D τρέιλερ το σημείο με τα ψάρια στην αρχή. Όταν "πετάχτηκε" από την οθόνη αυτό το κάτι-σαν-καρχαρίας χέστηκαν όλοι επάνω τους :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...