Προς το περιεχόμενο

Περί Μακεδονίας, Σκοπίων κλπ


KilliK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 624
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γίνεσαι κι εσύ bitch του Big Pimp, αφήνεις τη μικρή τσούλα να μπεί, και σε ανύποπτη στιγμή του δείχνεις το ντιβιντί που βγάζει τα μάτια της με τον poolboy. Σε κάνει junior pimp, και τωρα εχεις 2 σπιτια. το δικό σου και της τσουλας που ειναι πια bitch σου.

τωρα εχεις το στατους να μιλάς με τους αλλους delfinο pimps για τα σενάρια διαδοχής του "γέρου" B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν θέσουμε βέτο τι θα κάνουν οι Αμερικανοί, επίθεση???

 

 

Παρα πολυ απλο θα πιεσουν ακομα λιγα κρατη να ονομασθει δημοκρατια της μακεδονιας και για μας τελιωσε πολυ απλα με το θεμα μακεδονια.Με το παιχνιδι διπλωματικα χαμενο τελιως και με την υποψια οτι εμεις εχουμε το εδαφος τους υπο κατοχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω, αλλά ποσός με ενδιαφέρει.

Και εμένα αν αύριο μου κατεβάσουνε την αλβανία μέχρι τη Πρέβεζα, να βγαίνω στην ομόνεια και να σφάζω αλβανούς γιατί έτσι γουστάρω.

Αλλά με συγχωρείς τα παντελόνια μου δεν τα κατεβάζω.

Δεν νομιζω στην ελλαδα του 2008 να υπαρχουν τετοιες σκεψεις.

Οι αλβανοι που ειναιεδω και δουλευουν και συνησφερουν στην αναπτυξη της Χωρας για να πινουμε εμεις καφεδιες στην παραλιακη.

Νομιζω οτι τετοιες θεωριες δεν πρεπει να λεγονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Που το στιρίζεις?

Ξερεις ποσοι ελληνες εχουν διαπρεψει στο εξωτερικο και βρισκονται σε επιτελεια κοματων η σε υπουργεια.Και η χιλαρι αλλα και Ο Ομπαμα εχουν ελληνες οι οποιοι φροντιζουν για τα ελληνικα συμφεροντα αλλα και πολλες αλλες χωρες υπαρχουν ελληνες που εχουν καλες θεσεις.

Για να το πω και λιγο διαφορετικα δεν εμπιστεςθομαι καθολου την ελληνικη διπλωματια τα τελευταια 30 χρονια γιατι παει κουστουμι με τα κοματα.

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ Ο ΚΟΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΘΑ ΚΑΤΑΣΣΤΡΕΨΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω στην ελλαδα του 2008 να υπαρχουν τετοιες σκεψεις.

Οι αλβανοι που ειναιεδω και δουλευουν και συνησφερουν στην αναπτυξη της Χωρας για να πινουμε εμεις καφεδιες στην παραλιακη.

Νομιζω οτι τετοιες θεωριες δεν πρεπει να λεγονται.

κι ομως...

μαθε οτι οι αλβανοι που ειναι εδω και συνεισφερουν και ειναι σωστοι και καλοι συμπολιτες μας,

φοβουνται και σκιαζονται τα κακοποια στοιχεια της πατριδας τους που γυρνανε ελευθερα στη χωρα μας περισσοτερο απο ο,τιδηποτε αλλο στη ζωη τους.

 

απλα τροφη για σκεψη.... ;]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι ομως...

μαθε οτι οι αλβανοι που ειναι εδω και συνεισφερουν και ειναι σωστοι και καλοι συμπολιτες μας,

φοβουνται και σκιαζονται τα κακοποια στοιχεια της πατριδας τους που γυρνανε ελευθερα στη χωρα μας περισσοτερο απο ο,τιδηποτε αλλο στη ζωη τους.

 

απλα τροφη για σκεψη.... ;]

Αγαπητε συμφωνω και εγω σε αυτο που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ απλο θα πιεσουν ακομα λιγα κρατη να ονομασθει δημοκρατια της μακεδονιας και για μας τελιωσε πολυ απλα με το θεμα μακεδονια.Με το παιχνιδι διπλωματικα χαμενο τελιως και με την υποψια οτι εμεις εχουμε το εδαφος τους υπο κατοχη.

Και να πιέσουν ,το βέτο είναι βέτο....δεν μπορούν να το υπερβούν με κανένα τρόπο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα τολμήσω μια πρόβλεψη.

 

Λύση δεν πρόκειται να βρεθεί. Η Ελλάδα δεν θα θέσει βέτο και η ΦΥΡΟΜ θα μπει υπό όρους ή με αστερίσκο ή με οτιδήποτε άλλο σχετικό ώστε να μην εμφανίζεται κανένας "ταπεινομένος".

 

Αφήστε που το π. Γιουγκοσλαβική Δημοκρατία της Μακεδονίας μου φαίνεται καλύτερο από τις λύσεις που προτείνονται αφού έχει κάποιον εθνολογικό προσδιορισμό.

 

Μακάρι πάντως να κλείσει αυτό το θέμα που ταλαιπωρεί τόσα χρόνια την εξωτερική πολιτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα τολμήσω μια πρόβλεψη.

 

Λύση δεν πρόκειται να βρεθεί. Η Ελλάδα δεν θα θέσει βέτο και η ΦΥΡΟΜ θα μπει υπό όρους ή με αστερίσκο ή με οτιδήποτε άλλο σχετικό ώστε να εμφανίζεται κανένας "ταπεινομένος".

 

Αφήστε που το π. Γιουγκοσλαβική Δημοκρατία της Μακεδονίας μου φαίνεται καλύτερο από τις λύσεις που προτείνονται αφού έχει κάποιον εθνολογικό προσδιορισμό.

 

Μακάρι πάντως να κλείσει αυτό το θέμα που ταλαιπωρεί τόσα χρόνια την εξωτερική πολιτική.

 

καλυτερη λυση απο ολες οσες ειχαμε ηταν

Σλαβομακεδονια

Ονομα που ειχε γεωγραφικο προσδιορισμο αλλα και πολιτιστικο προσδιορισμο.

Την χασαμε την ευκαιρια και τωρα τρωμε τα παραγωγα στην μουρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέμε αξιοπρεπή συμβιβασμό.Συμβιβασμός γίνεται από 2 αντιμαχομένα στρατόπεδα με ίση δύναμη.Κάτι τέτοιο δεν ισχύει.Πχ αν έχεις αργήσει στο ραντεβού σου θα πάρεις στη πουτ.. ε γυναίκα σου μια Lacta.Εδώ εμείς δεν διεκδικούμε τπτ από τους γιυτοΣκοπιανούς ούτε παραχαράσσουμε την ιστορία.Αυτοί το κάνουν.Επομένως αυτοί πρέπει να κάνουν πίσω.

 

Δεν έχει σημασία κι ο ίδιος ο Θεός να τα αναγνωρίσει ως Μακεδονία από εμάς πρέπει να πάρουν το copyright.Αν δε το πάρουν ποτέ δε θα ναι "γνήσιοι".Γιατί λέτε τα χουν με μας.Αφού υπάρχουν και άλλες χώρες που δεν τους έχουν αναγνωρίσει.

 

Δε νομίζω ότι έχει αλλάξει κάτι εις βάρος μας τα τελευταία 15 χρόνια.Ισα ίσα εμείς επενδύουμε σε αυτούς και τα κέρδη τα καρπώνται τα ΕΛΠΕ και ο κομμουνιστής:lol: Βερόπουλος οπότε κάλλιστα μπορούμε να κάνουμε εμπάργκο χωρίς να έχει πρόβλημα ο Ελληνας πολίτης.

 

Και δεν ταλανίζει κανέναν αυτό το πρόβλημα.Αυτούς τους νοιάζει.Αυτοί έχουν κάψα να λυθεί το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βγούμε στους δρόμους να φωνάξουμε!

Να κινηθούμε και εμείς λίγο,γιατί εμείς είμαστε η ενέργεια & η δυναμη, και όχι αυτοι που και καλά μου μας ορίζουν..

Να τους μπιρ..σουμε τους μπιίρ κες τον μπιιιίρ..λο σε όποιον μας ρίχνει την υπερηφάνεια μας, φτανει πια..

και ας με πουν απολίτιστο .. τουλάχιστον θα ειμαι απολίτιστος υπερήφανος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η Ελλάδα δεν ασκήσει βέτο, βλέπω την κυβέρνηση να πέφτει την άλλη μέρα, οπότε χλωμό το βλέπω....

Απλά θα βρουν μια φόρμουλα να καθυστερήσουν την είσοδο των σκοπίων στο Νατο/Ευρώπη. Υπάρχει και η περίπτωση να μας περάσει τελικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...