Προς το περιεχόμενο

iPod Touch - Γνώμες


rallistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιασα δουλεια προσφατα στο Πλαισιο και σημερα επαθα μεγαλη "ζημια"...Καλα καταλαβατε.Επαιξα για πρωτη φορα με το Touch κι εχω κολλησει τρελα.:oΘα ηθελα γνωμες απο χρηστες για να μη δωσω 300 ευρω και μετα καταληξω να το πουλησω οπως εκανα με το PSP τελικα...

 

Οσοι πιστοι,την βοηθεια σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κατ εμένα θεικό. Το αγόρασα Αγγλία (όπου σπουδάζω κιόλας) 269 λίρες για το 16gb. Απλά απίστευτο, απο την συσκευασία μέχρι την καθημερινή χρήση. Το μόνο που μπορεί να ενοχλήσει κάποιον και ίσως το παρατηρήσεις και σύ, είναι οτι το accelerometer για να φέρει οριζόντια/κάθετα την εικόνα πρέπει να το έχεις κάθετα, άν το κρατάς λίγο πλάγια δεν θα νιώσει. Οσο για το θέμα των δαχτυλιών είναι ανυσηχία των ανόητων, εκτός οτι δεν γεμίζει γενικώς, multi-touch αγοράζεις, τι περιμένεις, με ένα πανάκι καθάρισες. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 και απο μένα. Κόλλησα μόλις το είδα το Σεπτέμβρη και τελικά την προηγούμενη βδομάδα το απέκτησα καθώς δεν μπορούσα να περιμένω άλλο μέχρι να το φέρουν εδώ και να το δω πρώτα. Δεν μετανιώνω λεπτό! Υπέροχο, το καλύτερο Ipod που έχει βγει.

Μόνο αρνητικό για μένα τα ακουστικά, αλλά αυτό φτιάχνει υπάρχει μεγάλη ποικιλία πλέον. Ενα επίσης αρνητικό η σπαστικά ευαίσθητη πίσω πλευρά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω εδω και 1.5μηνα ειναι οτι καλυτερο

δεν θα το μετανιωσεις καθολου.

και αμα εχεις και ασυρμτο router στο σπιτι

αστο μαλλον θα σε χασουνε απο το πλαισιο.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα επειδη κοιτούσα και εγώ για το Ipod Touch, ποιες είναι οι λειτουργείες που έχει και μπορούμε να εκμεταλευτούμε την συσκευή? Βασικά ρωτούσα άμα έχει ασύρματη δικτύωση και είχα καταλάβει ότι υπάρχουν εκδόσεις με και χωρίς wifi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα επειδη κοιτούσα και εγώ για το Ipod Touch, ποιες είναι οι λειτουργείες που έχει και μπορούμε να εκμεταλευτούμε την συσκευή? Βασικά ρωτούσα άμα έχει ασύρματη δικτύωση και είχα καταλάβει ότι υπάρχουν εκδόσεις με και χωρίς wifi.

 

το ipod touch βγαινει σε 2 εκδοσεις με 8gb και 16gb

η μονη τους διαφορα ειναι τα gb.

εχουνε wifi μπορεις να σερφαρεις κανονικα

εχει youtube και αμα βαλεις και το app.installer μπορεις να βαλεις

και αλλα προγραμματα και games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με κολάζετε,σταματήστε...το σκέφτομαι εδώ και καιρό

 

Να σε κολάσω λίγο ακόμη....

Το έχω εδώ κι μια βδομάδα (8gb)....

Απίστευτο

Εκπληκτική οθόνη....καταπληκτική ευαισθησία στο άγγιγμα....αλλάζεις και τα ακουστικά και είσαι τζετ.

 

Μακράν το καλύτερο ipod.

Βρες και μια καλή θηκούλα γιατί το πίσω μέρο είναι όντως ευαίσθητο...

 

Τέλειο κατά την γνώμη μου αξίζει τα λεφτά του (ίσως το 16αρι να είναι ακριβό)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε κολάσω λίγο ακόμη....

Το έχω εδώ κι μια βδομάδα (8gb)....

Απίστευτο

Εκπληκτική οθόνη....καταπληκτική ευαισθησία στο άγγιγμα....αλλάζεις και τα ακουστικά και είσαι τζετ.

 

Μακράν το καλύτερο ipod.

Βρες και μια καλή θηκούλα γιατί το πίσω μέρο είναι όντως ευαίσθητο...

 

Τέλειο κατά την γνώμη μου αξίζει τα λεφτά του (ίσως το 16αρι να είναι ακριβό)....

 

Παιδιά πόσο σας βγήκε το 8αρι; Με 80-90? παραπάνω δεν παίρνατε iphone;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρακτικά σαν iPod καθαρά για μουσική, βολεύει?

Φαντάζομαι να το έχεις στην τσέπη και να θες να πας στο επόμενο track...

 

Πείτε μας λίγο για every day use (στο λεωφορείο, περπαντώντας στο δρόμο κτλ) και όχι μόνο πως είναι να κάθεσαι σε ένα desk και να το δουλεύεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρακτικά σαν iPod καθαρά για μουσική, βολεύει?

Φαντάζομαι να το έχεις στην τσέπη και να θες να πας στο επόμενο track...

 

Πείτε μας λίγο για every day use (στο λεωφορείο, περπαντώντας στο δρόμο κτλ) και όχι μόνο πως είναι να κάθεσαι σε ένα desk και να το δουλεύεις.

 

Επειδή είναι κάτι που με προβλημάτισε προ της αγοράς....

 

Θα είμαι ευθύς ....για κάποιον που κάνει trackzapping:-D δεν βολέυει δεδομένου πως δεν έχει εξωτερικά κουμπιά ούτε για φωνή ούτε για οτιδήποτε άλλο.

 

Απλά διαλέγεις αυτό που θές να ακούσεις....το βάζεις στην τσέπη και τέλος....σε μετρό και λεωφορείο με πολύ κόσμο θεωρώ πως δεν βολεύει, αν έχεις χώρο τότε όλα γίνονται απλούστερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...