Προς το περιεχόμενο

iPod Touch - Γνώμες


rallistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλο+πολυ ομορφο σαν συσκευη ειναι αλλα μου φαινεται ευαισθητο απο θεμα γρατζουνηματων κλπ εχω αλλαξει 3 ipod (ipod mini,30g video ,nano) ολα απο χτυπηματα.Αλλα αν εισαι σιγουρος οτι θα το προσεχεις παρτο:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

γιατί να μην πάρεις iphone αντί για το νέο ipod? εγώ βέβαια έχω ipod 5g πέθαναν και τα 2 όταν περασε η εγγύηση και παρόλο που είμαι apple fanatic έχει αρχίσει να μου σπάει τα νευρα αυτό το γεγονός που μου έτυχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε προχθες παρτιδα με 16αρια στο Συνταγμα κι εξαφανιστηκαν σε 2 μερες!Οι πιστωτικες των αγοραστων πρεπει να εχουν χτυπησει κοκκινα τις τελευταιες μερες..:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, μολις το παρρηγειλα απο hardshop!! (μαις κ ειχαν δυνατοτητα αντικαταβολης σε σχεση με το pixmania)

 

δεν εχω ασυρματο router, θα μου μπαινει internet για να κατεβαζω εφαρμογες μεσω της usb??

 

οποιος γνωριζει, παρακαλω ας απαντησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

 

'Εχω ψηθεί και εγώ να πάρω το Touch και επειδή σκέφτομαι να το πάρω και σήμερα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Είναι δυνατόν να περάσω επεισόδια από σειρές που τα έχω σε μορφή divx με υπότιτλους .srt στο Touch? Εννοώ με κάποιον τρόπο να βλέπω και τους υπότιτλους? Τα προγράμματα που κάνουν το conversion στο format του Touch μπορούν με κάποιον τρόπο να ενσωματώνουν και τους υπότιτλους? Θα με εξυπηρετούσε πολύ μια γρήγπρη απάντηση γιατί σε λίγο σκέφτομαι να ξεκινήσω για το Public!

 

Ευχαριστώ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας,

 

Καταρχήν ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις. Είμαι και εγώ από το Σάββατο ένας χαρούμενος κάτοχος του. Δύο ακόμα ερωτήσεις:

 

1. Αν κατάλαβα καλά δεν υπάρχουν ακουστικά με remote και fm συμβατά ακόμα, όντως έτσι είναι ή έχει βγεί κάτι?

2. Καμμιά θήκη για προστασία και μεταφορά υπάρχει στην Ελλάδα? Γιατί όπου ρώτησα (Γερμανό, Πλαίσιο, Multirama, Public) δεν έχουν τίποτα!

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τι ξέρουμε για το AppSnapp και το App.installer για ipod touch. Τί διαφορές έχουν; Πού μπορώ να τα βρώ, τι πιθανόν πρόβλημα θα δημιουργήσουν στη συσκευή και τι εφαρμογές θα μπορέσω να φορτώσω με αυτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας,

 

Καταρχήν ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις. Είμαι και εγώ από το Σάββατο ένας χαρούμενος κάτοχος του. Δύο ακόμα ερωτήσεις:

 

1. Αν κατάλαβα καλά δεν υπάρχουν ακουστικά με remote και fm συμβατά ακόμα, όντως έτσι είναι ή έχει βγεί κάτι?

http://www.griffintechnology.com/products/ifm

 

2. Καμμιά θήκη για προστασία και μεταφορά υπάρχει στην Ελλάδα? Γιατί όπου ρώτησα (Γερμανό, Πλαίσιο, Multirama, Public) δεν έχουν τίποτα!

 

http://www.griffintechnology.com/products/reflectipod

 

Ευχαριστώ

 

Δυο λύσεις στις οποίες κατέληξα εγώ κατ'ευθείαν απο την Griffin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγηκε η εκδοση 1.1.3 την οποια κετεβασα και εγκατεστησα αμεσως.

Βγηκε και το πακετο αναβαθμισης Ιανουαριου το οποιο περιεχει 5 προγραμματακια χρησιμα που υπαρχουν στο iphone και δεν τα ειχε το touch, με 19,99 $.

 

Το θεμα ειναι οτι οσο και αν προσπαθησα να αγορασω το πακετο αυτο δεν τα καταφερα.Τελικα ειδα στα requirements οτι χρειαζεται λειτουργικο MAC OS X 10.4.10 or later, δηλ εμεις με τα windows τι κανουμε;

Καμμια ιδεα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει το itunes 7.6 και μπορείς να τα βάλεις μια χαρά στα windows. Πήγαινε στο site http://www.apple.com στο ipod touch και πάτα εκεί που λέει για τα νέα προγράμματα (διάλεξε εκεί που λέει για τους παλιούς-αναβάθμιση). Μετά σου ανοίγει το itunes και τα βάζει με 17,5 ευρώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια τελευταια ερωτηση

 

Αφου λενε οτι ειναι ιδιο με το iphone σε θεμα λειτουργιων γιατι δεν βλεπω να εχει το maps;

 

Εκτός από το ότι το iphone λειτουργεί και σαν τηλέφωνο έχουν καμία άλλη σημαντική διαφορά;Επειδή θα πάω Αμερική το Μάιο πιστεύετε ότι αξίζει να τσιμπήσω κανένα(iphone ή touch)και αν ναι πιο από τα 2;Κυρίως για μουσική θα το χρησιμοποιώ και για να βλέπω anime(τώρα αν δω ότι μπορώ να κάνω και άλλα πράγματα που δε μου έρχονται τώρα στο μυαλό,δε με χαλάει καθόλου):-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...