Προς το περιεχόμενο

iPod Touch - Γνώμες


rallistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το PwnageTool το ξεκλείδωμα έχει γίνει παιχνίδι πατάς 2 κουμπιά κάνεις restore και βάζεις την ipsw που έχει φτιάξει το pwn και τέλος....

 

ΜΗΝ χρισημοποιήσετε το winpwn... είναι σε beta και έχω δει τουλάχιστον 5 brickαρισμένα ipod touch. ZiPhone ftw :-D . Και πήρα και εγώ ipod touch και δεν το έχω αφήσει απ' τα χέρια μου! Είναι φανταστικό!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

πριν λιγες μερες αγορασα το ipod touch 32gb.εγκατεστησα το itunes se vista αλλα δεν μου περναει τα videos στην βιβλιοθηκη.σε ενα αλλο computer με xp το itunes εγκαθισταται αλλα δεν ανοιγει καθολου οταν παω να το ανοιξω μου βγαζει προβλημα.αν εχεται καμια απαντηση θα σας ημουν ευγνωμων.ευχαριστω.κατα τα αλλα το μηχανημα εκπληκτικο.γρηγορο σερφαρισμα πολυ καλος ηχος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λιγες μερες αγορασα το ipod touch 32gb.εγκατεστησα το itunes se vista αλλα δεν μου περναει τα videos στην βιβλιοθηκη.σε ενα αλλο computer με xp το itunes εγκαθισταται αλλα δεν ανοιγει καθολου οταν παω να το ανοιξω μου βγαζει προβλημα.αν εχεται καμια απαντηση θα σας ημουν ευγνωμων.ευχαριστω.κατα τα αλλα το μηχανημα εκπληκτικο.γρηγορο σερφαρισμα πολυ καλος ηχος .

 

haloulos είχα και εγώ μερικά προβλήματα με το 8άρι μου. Ενώ τα έβαζα κανονικά στο touch έπαιζαν μέχρι ένα σημείο και μετά ή με πετούσε στο κεντρικό μενού ή μου έκανε επανεκκίνηση το touch.

 

Δοκίμασα πολλά. Να του κάνω restore και να μην το κάνω jailbrake, να κάνω μετατροπή τα βίντεο με πάρα πολλά προγράμματα κ.α. τίποτα δεν δούλεψε.

 

Με ψάξιμο στα forum τις apple διάβασα ότι άτομα με πρόβλημα σαν το δικό μου αλλά και γενικά με βίντεο (και μερικά με ήχο) βρήκα σαν λύση το να βάλεις μία pci usb 2.0 κάρτα και να συνδέσεις εκεί και μόνο του το touch. Να σου πω την αλήθεια δεν το πίστεψα στην αρχή αλλά επειδή είχα μια περισσευούμενη pci usb το δοκίμασα και δούλεψε.

 

Από εκείνη την ώρα δουλεύει απροβλημάτιστα. Κουφό μεν αλλά δούλεψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις να μου πει κανενα προγραμμα για να περναω υποτιτλους στο ipod?υπαρχει καποιοα συγκεκριμενη διαδικασια?help!!!

 

Submerge και μετά το περνάς.

 

Και μέσω quick time pro νομίζω μπορείς αλλά δεν είμαι σίγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθω να εγκαταστησω σε windows sp2 το itunes εγκαθισταται κανονικα αλλα δεν ανοιγει μου βγαζει σφαλμα.το εχω απεγαταστησει και ξανα εγκαταστησει τουλαχιστον 5 φορες αλλα τα ιδια.αποψε μαλιστα αναβαθμησα απο sp2 σε sp3 απο τα windows ubdate μπας και δουλεψει το itunes αλλα τιποτα.σε ενα αλλο υπολογιστη με vista δουλευει κανονικα.αν καποιος μπορει να με βοηθησει στο συγκεκριμενο η βοηθεια καλοδεκτη.ευχαριστω.το itunes το θελω να δουλευει και στους δυο υπολογιστες για περναω μουσικη και αλλα στο ipod touch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...