Προς το περιεχόμενο

Πλανήτης Γη χωρίς ανθρώπους


greeneye

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρειάστηκε λίγο ψάξιμο αλλά τελικά βρήκα και το ντοκιμαντέρ που έχω δει για την πιθανή εξέλιξη της γης σε αρκετά εκατομμύρια χρόνια, μετά την εξαφάνιση του ανθρώπου, όπου είχα δει και το σχετικό με την επικράτηση των μαλακίων: http://www.thefutureiswild.com/index9801.html?level1id=3

 

Είναι κορυφαίο! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα ζώα που θα κυριαρχούν στις Μεσογειακές χώρες μετά από 5 εκατομμύρια χρόνια θα δανειστούν το όνομα τους από γνωστό δίποδο, θηλυκού γένους του σήμερα-->Σκρόφες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα ζώα που θα κυριαρχούν στις Μεσογειακές χώρες μετά από 5 εκατομμύρια χρόνια θα δανειστούν το όνομα τους από γνωστό δίποδο, θηλυκού γένους του σήμερα-->Σκρόφες

λολ

μονο κατσαριδες θα εμεναν !xaxa

...αυτο μόνο αν δεν φέρει αποτελέσματα ο .. .. ITER !

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Απορώ πως θα αντέξει ο πλανήτης χωρίς εμένα πάνω

2) Αφού δεν θα είμαι εδώ ας γίνει ότι θέλει.

 

Ποιός θα κλείσει το pc μου;

Και επιτέλους δεν θα έχουμε εμπρηστές και θα γίνουν όλα καταπράσινα, ακόμη και οι δρόμοι θα βγάλουν δέντρα

 

:lol:

Πλάκα πλάκα όμως πλησιάζουμε συντόμος προς αυτή τη μέρα. :cry:

Θα μας φάνε τα χταπόδια :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(...)Θα μας φάνε τα χταπόδια :confused:

 

Dosidicus gigas / κόκκινος διάβολος , είναι το γνωστό γιγάντιο σαρκοφάγο καλαμάρι. Εκ των μαλακίων δηλαδή και η επικράτηση αυτου έναντι καρχαριών ξιφίων και τα συναφή !

Λένε οτι δεν πειράζει τον άνθρωπο , αλλά το κανουν για να μην δημιουργήσουν πανικό στην ανθρωπότητα , σε ένα ψαρά που πήγε να χαιδέψει ένα τετοιο καλαμάρι αυτο του αρπαξε με το πλοκάμι το χέρι και του έβγαλε τον ώμο! :confused:

 

Προειδοποιηση για parent control :

 

Untitled-1-5.jpg

 

 

πι.ες.

 

ααα! μου ρθε εικόνα καλοκαιρινή με ουζο και χταποδάκι στην σχάρα σε καμια ικαρία ξέρω γω .. :fear: :cry:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^

Χαχαχαχαχα! Μαλάκια (προσοχή στον τόνο) rulezzzz! :lol:

 

ΠΣ:

αχ κι εμένα μου 'ρθε τώρα αυτό το χταποδάκι στα κάρβουνα, αλλά μές στο καταχείμωνο είναι λίγο οντ...:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...