Προς το περιεχόμενο

Script Error on Firefox..


sukalas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τίποτα δε λύθηκε όμως ίσα-ίσα νομίζω οτι τα πράγματα γίνανε χειρότερα..σας παραθέτω μερικά screenshots απο το Error console που γεμίζει warnings σε όποια σελίδα επισκέπτομαι.

 

Με καθαρό προφίλ εξακολουθεί να σου πετάει μηνύματα ή μιλάς μόνο για τα λάθη στην κονσόλα;

 

Αν το δεύτερο, μη δίνεις σημασία. Και η δική μου έτσι είναι, γεμάτη σφάλματα. Αν προσέξεις, αυτά δεν έχουν σχέση με JavaScript. Είναι CSS και HTML.

 

Αν το πρώτο, δεν ξέρω τί μπορεί να φταίει. Περίμενε μήπως μας δώσει κανείς άλλος τα φώτα του. :-)

 

Επίσης, δεν χρειάζεται να εγκαθιστάς και να απεγκαθιστάς τον Firefox συνέχεια. Άμα ξεκινάς με καθαρό προφίλ είναι σαν να ξεκινάει ο Firefox πρώτη φορά. (Αυτά που γράφει στο Program Files και στο μητρώο δεν αλλάζουν, μόνο στο προφίλ γίνονται αλλαγές.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δευτερο συμβαινει(το script error απουσιάζει προς το παρόν)..Είμαι σχεδόν βέβαιος οτι φταιει η ταχυτητα μου.

ddu69sgf0brcx6fl8sz5_thumb.gif

 

οποτε μάλλον το βασικό πρόβλημα λύθηκε(το online radio παραμένει ως προβλημα,ακομα κανει shut down o firefox όποτε πάει να παίξει αλλα μπορει να φταει η ταχύτητα σε αυτο.αυριο το πρωΪ που θα μου επαναφέρουν(ευελπιστώ) την ταχύτητα θα σας πω αν το οτι σερνοτανε δημιουργούσε το προβλημα με το online radio buffering.

 

Eusebius πραγματικα σε ευχαριστω για τη βοήθεια.Βοήθησες πραγματικα..

Θα έχετε νέα αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑ plugins firefox

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ.

ΑΦΕΡΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο explorer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑ plugins firefox

 

Το έκανα οπως είπα ποιο πάνω και σταμάτησε το script error αλλα το πρόβλημα με το radio συνεχίζει.

 

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ.

ΑΦΕΡΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο explorer

 

Και όμως είναι δυνατόν γιατι αυτο συμβαινει.Το αλλο που λες το έκανα μετανομάζοντας τον

firefox σε firefoxy και φορτώνει νέο προφίλ όπως είπε ο eusebius

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το πρόβλημα με την ταχυτητα αποκαταστάθηκε και με τη δημιουργία νέου καθαρου προφίλ σταμάτησε και το script error .Ομως το πρόβλημα με το online radio δεν λυθηκε.Οποτε πάω να ακούσω online radio ο firefox κάνει shut down.Και απο toolbar & απο site .Αν μπορεί κανείς να βοηθήσει θα το εκτιμούσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...