Προς το περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικες Ευχές


subdee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ευχηθώ σε όλο το Insomnia.gr καλά Χριστούγεννα. Να είσαστε πάντα καλά, αγαπημένοι, με τους δικούς σας ανθρώπους κοντά, και κάθε ευχή σας να γίνει πραγματικότητα.:-)

 

Και ως υστερόγραφο, θα ήθελα να ευχηθώ χρόνια πολλά και να πώ ένα σ'αγαπώ στην αγαπημένη μου Κατερίνα που φέτος δεν θα είναι μαζί μου να γιορτάσουμε τη διπλή αυτή γιορτή.:-(

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΙΠΟΝ!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως χαίρομαι που υπάρχει το πνεύμα των Χριστουγέννων μέσα σας.

 

Το πνεύμα υπάρχει μεν, αλλά είναι τόσο βαθιά μέσα μας που δεν αναδύεται εύκολα...:-):-D:lol:

 

Καλές γιορτές να έχουμε όλοι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια καλά και πολλά...μακάρι να είμαστε έτσι σε μια διαφορετική φιλική ατμόσφαιρα με τόσα που σκεφτόμαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια πολλα κ καλα σε ολους τους insomniacs κ οχι μονο!!!!αν κ δεν ειμαι ιδιαιτερα αισιοδοξο ατομο θελω να πω σε ολους πωσ οι γιορτεσ ειναι ενασ τροπος να βρισκομαστε με ανθρωπουσ π αγαπαμε κ πανω απ ολα να εκτιμαμε αυτα π εχουμε υγεια, μια στεγη πανω απ το κεφαλι μασ κτλ κ να σκεφτομαστε καποιυσ ανθρωπυσ που ουτε στα πιο τρελα τουσ ονειρα δν τα εχουν φανταστει αυτα π ζουμε εμεισ!!!!κ πιστεψτε κ λιγο στον αη βασιλη... δν ειναι κακο...λιγη μαγεια κ παιδικοτητα κανει τη ζωη μας πιο ομορφη...κ ας ξεφυγουμε πια απ αυτη την υπερκαταναλωση π μας διακατεχει ειδικα τα χριστουγεννα!!!!δν γινομαστε πιο ευτυχισμενοι με δωρα κ πραγματα..η πραγματικη ευτυχια βρισκεται στουσ ανθρωπουσ κ τις στιγμες που ζουν!!!! α και εγω τον εχω δει τον αη βασιλη...τελικα ολα εινα θεμα πιστης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω είδα πρόσφατα το Polar express :P

 

Καλά να περνάμε κάθε μέρα γκάιζ και οχι μόνο στις 25/12 και 31/12 ... δοξα τον Θανάση 365 και βάλε έχουμε :-) :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλές μας γιορτές φίλοι μου. Τελικά πάντα έχουμε την ανάγκη να χαλαρώσουμε και να νιώσουμε το πνεύμα των εορτών ανεξάρτητα από τους ρυθμούς της καθημερινής μας ζωής. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ελεγε και ο Ζουγανελης

Κοκαλααααααα Σκελετοιιιιιιιιι Νεκροκεφαλεεεεεεες

Ηρθαν Τα Βουδουγεννα Και Οι Βουδιστες

 

Καλες Γιορτες σε ολους και μακαρι ο νεος ετος (Ταδε Εφη Μενεγακη) να φουλφιλ ολα τα εξπεκτεισιον σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλά Σε Όλους τους insomniacs και σε όλο το κόσμο...Υγεία, ευτυχία και αγάπη είναι τα

πιο σημαντικά πράγματα και μην το ξεχνάτε...Αυτά από εμένα και καλά Χριστούγεννα..

PS:Ραντεβού στις 8 Γενάρη...αναζωογονημένοι και μεγαλύτεροι κατά ένα χρόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...