Προς το περιεχόμενο

Siemens cl110 in, Crypto F200 OUT


motherfucker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,

λοιπον, κατ αρχην να δηλωσω λιγο ασχετος με τα τεχνικα του adsl. Εχω 2play και βρισκομαι στο σταδιο που ακομη εχω 1mbps. Σημερα μου ηρθε το siemens cl110, μεχρι χθες ειχα το crypto F200.

 

Πρωτον, θελω να απεγκαταστησω ΣΩΣΤΑ το crypto γιατι πανω σ αυτη τη θυρα usb θα βαλω το siemens και δεν θελω να υπαρχουν προβληματα. Πως θα απεγκαταστησω σωστα το crypto?

 

Δευτερον, στο ιδιο router θελω να συνδεσω και τον υπολογιστη της γυναικας μου (laptop) το οποιο θα ειναι δευτερευον. Κατεβασματα θα κανω απο τον δικο μου. Δεν ξερω βεβαια αν εχει καμμια σχεση αυτο. Πως θα γινει? Θα συνδεσω τον δικο μου με USB και την γυναικας μου με το Ethernet? Η το αντιθετο? Οταν ειμαστε και οι 2 στο ιντερνετ θα επηρρεαζει αυτο την ταχυτητα κατεβασματος και γενικα τις ταχυτητες?

Θα μπορει ο ενας υπολογιστης να ειναι κλειστος και ο αλλος να ειναι κανονικα συνδεμενος η θα πρεπει αναγκαστικα να ειναι ΟΝ αυτος με το USB????

Πληροφοριακα εχω windows xp sp2 professional και κατεβαζω με μtorrent 1.7.5

Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις αλλα οπως ειπα και στην αρχη ειμαι ψιλοανιδεος για τα τεχνικα του adsl. Αν θελετε για σολο κιθαρα εδω ρωτηστε αλλα απο κει και περα... λιγα.

Ευχαριστω εκ των προτερων και ευχομαι σε ολους και ολες ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω προβλημα με τo string skipping οταν εχει να κανει με wide stretches!! λες να φταινε τα μικρα μου δαχτυλα? :mrgreen::mrgreen:

Επισης δυσκολευομαι να παιξω το πρωτο lick απο το perpetual burn!!το παιζω κανοντας arpeggio μαζι με tapping!! απο κει και περα ευκολα τα υπολοιπα!:lol:

 

Αστειευομαι φυσικα....στο θεμα μας τωρα το καλυτερο ειναι να παρεις ενα ασυρματο router διοτι με το siemens θα πρεπει να συνδεεις το ενα pc με ethernet και το αλλο με το usb!! Απλα το κακο ειναι πως θα τα εχεις κοντα το ενα με το αλλο αναγκαστικα!..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

λοιπον, κατ αρχην να δηλωσω λιγο ασχετος με τα τεχνικα του adsl. Εχω 2play και βρισκομαι στο σταδιο που ακομη εχω 1mbps. Σημερα μου ηρθε το siemens cl110, μεχρι χθες ειχα το crypto F200.

 

Πρωτον, θελω να απεγκαταστησω ΣΩΣΤΑ το crypto γιατι πανω σ αυτη τη θυρα usb θα βαλω το siemens και δεν θελω να υπαρχουν προβληματα. Πως θα απεγκαταστησω σωστα το crypto?

 

Δευτερον, στο ιδιο router θελω να συνδεσω και τον υπολογιστη της γυναικας μου (laptop) το οποιο θα ειναι δευτερευον. Κατεβασματα θα κανω απο τον δικο μου. Δεν ξερω βεβαια αν εχει καμμια σχεση αυτο. Πως θα γινει? Θα συνδεσω τον δικο μου με USB και την γυναικας μου με το Ethernet? Η το αντιθετο? Οταν ειμαστε και οι 2 στο ιντερνετ θα επηρρεαζει αυτο την ταχυτητα κατεβασματος και γενικα τις ταχυτητες?

Θα μπορει ο ενας υπολογιστης να ειναι κλειστος και ο αλλος να ειναι κανονικα συνδεμενος η θα πρεπει αναγκαστικα να ειναι ΟΝ αυτος με το USB????

Πληροφοριακα εχω windows xp sp2 professional και κατεβαζω με μtorrent 1.7.5

Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις αλλα οπως ειπα και στην αρχη ειμαι ψιλοανιδεος για τα τεχνικα του adsl. Αν θελετε για σολο κιθαρα εδω ρωτηστε αλλα απο κει και περα... λιγα.

Ευχαριστω εκ των προτερων και ευχομαι σε ολους και ολες ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

 

a.to crypto bgenei apo add remove programs .kai na minto bgaleis don';t worry

 

to diko sou usb kai tis ginekas sou ethernet i to anapodo.kai ta 2 tha pexoun.i kaliteri lisi einai bebea 15 euro na

pareis ena switch kai na baleis kai ta 2 ethernet.

an katevazete kai i 2 enooite oti i taxitita mirazete sta 2.den einai akrivos sta 2 .exartate ti kanei o kathenas

an o enas serfarei kai o allos exei anixei p2p autos me to p2p exei protereotita ektos anexeis orisei kati allo

sto qos alla min se mperdeuo me auto.alla don;t worry me 2play tha ise mia xara.

o kathe ipologistis katevazei autonoma kai as ine klistos o allos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...