Προς το περιεχόμενο

Apac Viewcomp 878 Drivers ?


Vatos_locos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έψαξα παντού και δεν βρίσκω πουθενά drivers για xp για αυτό το tv-Tuner έχει κανένας καμιά ιδέα κανένα λίνκ ή τους drivers ?:-)

 

μήπως κάνουν οποιαδήποτε drivers που ταιριάζουν σε κάρτες που έχουν το 878 chip?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έψαξα παντού και δεν βρίσκω πουθενά drivers για xp για αυτό το tv-Tuner έχει κανένας καμιά ιδέα κανένα λίνκ ή τους drivers ?:-)

 

http://www.driverfiles.net/Input-Devices/Apac/ViewComp-878/download/page,show,16045,474,20,.html

 

Για δες εδω:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω βρει και αυτό αλλά δεν βρίσκω το Dowload εκεί το μόνο που μου αφήνει να κατεβάσω είναι ένα tool για να σκανάρω και καλά το σύστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μολις το παρατηρησα κι εγω,γιατι ψαχνω κι εγω driver για το δικο μου tv-tuner (pixelview playtv 878),αλλα δυστυχως για vista δεν υπαρχει τπτ!!!

Μου δουλευει βεβαια και με τον driver των XP αλλα δυστυχως οταν ανοιγω το windows media center,μου λεει no tv-tuner found,που σημαινει οτι κατα καποιο τροπο υπολειτουργει ο driver αυτος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν έχω ούτε για xp :-(

σίτε από την Apac ούτε για αστείο δεν έβγαλα άκρη :-(

 

 

 

Φιλε Vatos_locos,ενδιαφερομαι για τον υπολογηστη που πουλας.

Προσπαθησα να σου στειλω ΡΜ αλλα ελεγε οτι εχεις γεματο inbox και πρπει να σβησεις μερικα για να λαβεις νεα μηνυματα.

Σε παρακαλω πολυ απαντησε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Vatos_locos,ενδιαφερομαι για τον υπολογηστη που πουλας.

Προσπαθησα να σου στειλω ΡΜ αλλα ελεγε οτι εχεις γεματο inbox και πρπει να σβησεις μερικα για να λαβεις νεα μηνυματα.

Σε παρακαλω πολυ απαντησε μου!

 

έχεις pm :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://btwincap.sourceforge.net/

 

Κάνει για όλες τις κάρτες με BrookTree 8x8 ολοκληρωμένο και στα «σημεία» κερδίζει πολλούς από τους specific vendor drivers...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι οτι κατάλαβα :lol:

Κάνει για όλες τις κάρτες με BrookTree 8x8 ολοκληρωμένο και στα «σημεία» κερδίζει πολλούς από τους specific vendor drivers...

αλλά θα τους δοκιμάσω Thanks :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...