Προς το περιεχόμενο

Microsoft Zune 80


Voodooman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά την πατάτα, σε λιγότερο από χρόνο, βγήκε ο αντικαταστάτης της.

http://209.85.135.104/search?q=cache:NtZguhDU5JgJ:reviews.cnet.com/mp3-players/zune-second-generation-80gb/4505-6490_7-32638989.html+zune+80+review&hl=el&ct=clnk&cd=3&gl=gr&client=firefox-a

Αυτό δεν μου φαίνεται και τόσο κακό.Συμμαζεμένο μέγεθος, 80GB, τεράστια οθόνη και τιμή στο ebay κάτω από 300 ευρώ.

Για δείτε και πείτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί λες ότι ήταν πατάτα?Επειδή το παλιό αν μπορούσα να το πάρω από κάπου θα το είχα ήδη πάρει.Όντως βέβαια το καινούργιο φαίνεται καλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί λες ότι ήταν πατάτα?Επειδή το παλιό αν μπορούσα να το πάρω από κάπου θα το είχα ήδη πάρει.Όντως βέβαια το καινούργιο φαίνεται καλύτερο

Το πατάτα το λέω από άποψη πωλήσεων περισσότερο, άπατο πήγε μου φαίνεται. Πάρα πολύ μεγάλο ήταν. Και τώρα που το ξανασκέφτομαι, δεν μου φαίνεται ότι είχε κανένα άλλο μειονέκτημα. Εκτός φυσικά από το ανεκδιήγητο καφέ χρώμα!..

Στο ebay το βρίσκεις καινούργιο γύρω στς 120 λίρες, περίπου 180 ευρώ. Το βρήκα και με 90 κάπου!

Το καινούργιο είναι αισθητά μικρότερο και με πλήκτρα touch, ενώ του αφαίρεσαν μόνο το custom equalizer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι,ωραίο το καινούργιο αλλά υπάρχει και το iPod touch,καμία σχέση στην τιμή αλλά είναι ωραίο και αυτό το @!#$%&*

16GB 440 ευρώ; Ε όχι...

Και εμένα μου αρέσει πάρα πολύ το touch, αν δεν ήταν apple και τόσο ακριβό, θα το καλοκοιτούσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μη μου βρίζετε το καφέ χρώμα. Μια χαρά μουράτο και πρωτότυπο είναι. Άλλο θέμα βέβαια ότι στους 4 μήνες τάφτησε (κατά πάσα το καλώδιο) και δε βρίσκω να πάρω από πουθενά ανταλλακτικό (no credit card).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16GB 440 ευρώ; Ε όχι...

Και εμένα μου αρέσει πάρα πολύ το touch, αν δεν ήταν apple και τόσο ακριβό, θα το καλοκοιτούσα.

 

ναι, ρε γαμώτο! πολύ ακριβό.

 

To second generation zune πάντως δεν είναι ιδιαίτερα όμορφο αν και φαίνεται να είναι άνετη η οθόνη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...