Προς το περιεχόμενο

Μειώσεις τιμών από τον ΟΤΕ στα ευρυζωνικά προϊόντα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 317
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι και το iguana που έχω μέσα στο κλουβί δε μιλάει σαν παπαγάλος.

 

bw.jpg

 

Και ναι, έχω καταργήσει το Flashget. Απλά δε χρειάζεται πλέον. Μέχρι να κάνω όλη τη διαδικασία, έχει κατέβει...

 

Καλή φάση! Με 10mbit h 24mbit είσαι; Γιατί εγώ με 8mbit ΟΤΕ κατεβάζω με τόσο :eek:

 

speedey9.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω π εχω forthnet(οχι ιδιοκτητο),αμα θελω να παω conn-x γινεται ευκολα?δλδ επειδη εχω ηδη adsl θα χρειαστω αλλη port?το λεω αυτο γιατι εκει που ειμαι εγω(Λευκαδα) εχουμε μεγαλο προβλημα με τις ports.κ αμα ειναι να περιμενω κατι αιωνες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά σε αυτές τις τιμές συμπεριλαμβάνεται και οτε και οτενέτ μαζί ? Γιατί διαφορετικά δεν ξέρουμε αν η otenet μειώσει τις τιμές της αναλογικά με τον οτέ ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε 6 μήνες ΟΤΕ πάλι, τώρα έβαλα Forthnet αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος με την ποιότητα της σύνδεσης, πιάνω από 50 kbps έως 9 Mbps. Το ίδιο πρόβλημα και με το τηλέφωνο, οι άλλοι δεν με ακούνε καθόλου καλά.

Μόλις λήξει η σύμβαση(Οκτ. 08) και αν ο ΟΤΕ έχει γίνει ανταγωνιστικός με double-play πακέτο και χωρίς πάγιο, θα το σκεφτώ σοβάρα, γιατί ότι είχα conn-x 1 Mb η σύνδεση ήταν κανόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά σε αυτές τις τιμές συμπεριλαμβάνεται και οτε και οτενέτ μαζί ? Γιατί διαφορετικά δεν ξέρουμε αν η otenet μειώσει τις τιμές της αναλογικά με τον οτέ ..

 

Το conn-x είναι πακέτο γραμμής (ΟΤΕ) και σύνδεσης (otenet). Ένα πιο ουσιώδες ερώτημα είναι στο ondsl τι θα γίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ισχύει η αχαριστία του Ελληνα. Με το που έβγαλε ο ΟΤΕ τα 8mbit τρέξαν τα πρόβατα όλα να βάλουν.Τους χαλούσε η 2048. Λογικό να είναι μπουκωμένα όλα. Εγώ είμαι 7 μήνες με 2mbit και όλη μέρα 200-210 πιάνω. Περιμένω τώρα να πάνε όλοι στα 24Mbit να δείς γλέντια εκεί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Καλή φάση! Με 10mbit h 24mbit είσαι; Γιατί εγώ με 8mbit ΟΤΕ κατεβάζω με τόσο :eek:

 

speedey9.jpg

 

an h grammh logo twn db tou downstream attenuation den antexei sygxronismo panw apo 8mbit eite exeis 8mbit syndesh eite ews 24mbit to idio pragma kanei...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...