Προς το περιεχόμενο

Problhma me 360!!help


vlcc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paidia kalispera...

 

phra prin kana mhna ena 360 apo ta carefour alla apo tis prwtes meres arxise na mou vgazei to mhnyma "the disc is unreadable please clean it" kati tetoio telospantwn kai mou ekane reboot!!

ta paixnidia kai ta 2 pou exw paixei mexri twra olokainourgia kai ayta..den paizei na ftaine ayta dhl..exw krathsei eytyxws apodeixh..pou tha apey8yn8w twra?pisteyw kapoios apo esas tha xerei!!!please help

 

thanx ek twn proterwn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χαίρεσαι που η πατάτα σου τα έφτυσε μέσα στην εγγύηση και μάλιστα στην αρχή.. Έτσι έχεις πάντα την ελπίδα να πάρεισ μια refurbished flashed κονσόλα πίσω και να είσαι όκ... Τι.. τζάμπα πήρες καινούρια κονσόλα;

God bless m$...

Φ.φ.φ.φ..φ κάθε φορά που ακούω μια "πονεμένη ιστορία" by m$ μου γυρνάει το μυαλό...

Στα δι@λα κωλόζωα...

 

Υγ: Όσον αφορά το πρόβλημα σου... αν δεν έχουν περάσει 10μέρες δοκίμασε να το γυρίσεις ξερά πίσω απο όπου το πήρες και απαίτησε ένα καινούριο (μήπως κ δεν σου ψοφήσει το επόμενο)... Αλλιώς πακέτο και βούρ στη m$ με απαίτηση για ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ KAI OXI ANAKATASKEYASMENO λόγω λίγων ημερών απο την ημερομηνία αγοράς,,,, Μην ασχοληθείς μόνος σου... Μην τους κάνεις τη χάρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

twra pou to koitaxa einai 04-2006.esena?poso kairo to exeis? eixes kana problhma?

 

04/2006, αλλα παιζει μια χαρα προς το παρον.

 

το εχω 2-3 εβδομαδες αλλα με 200? που το πηραμε και το παιχνιδι GEARS OF WAR δωρο και κατι να παθει δεν με πολυπειραζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα κύριε τούφα... Να σταματήσουμε να λέμε και την vodafone, βόδιαφον η αυτό δεν ενοχλεί την αισθητική σας; Πραγματικά το παραπάνω πόστ δεν ήταν απαραίτητο...

FIY είμαι κομπλεξικός με τις μεγάλες εταιρείες...

Τις μεγάλες εταιρείες που δεν σέβονται τον καταναλωτή... όποιες κ αν είναι αυτές..

 

ps: this is not a flame post :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις καμια πολυεθνικη που να σεβεται τον καταναλωτη????

Μην τρελαθουμε...

 

Χωρις φυσικα να αποτελει σεβασμο να σημειωσω οτι η MS -σε οσους ειχαμε αγορασει launch το ΧΒΟΧ1- αφοτου εριξε την τιμη, μας εδωσε 2 παιχνιδια της επιλογης μας και ενα χειρηστηριο.Εστειλε δωρεαν surge protector (επειδη καπου ενα ΧΒΟΧ επιασε φωτια).Πηγε την εγγυηση στα 3 χρονια λογω της μαμακιας που εκανε.(προφανως δεν ηθελε τα RROD...προεκυψαν)

 

Ουτε η Atari,ουτε η Sinclair,ουτε η Commodore,ουτε η Sega μου ειχε ξηγηθει ετσι παντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον δεν καταλαβες τι ειπα.

και,εξηγω:εφ'οσον εχουμε εγγυηση τρια χρονια οπως λεει η MS συν του οτι εγω προσωπικα ημουν ενημερος για τις βλαβες του μηχανηματος,αρα ηταν και επιλογη μου να το παρω.

 

τωρα για το οτι οι μεγάλες εταιρείες που δεν σέβονται τον καταναλωτή... όποιες κ αν είναι αυτές.. θα συμφωνησω και εγω αλλα σε αυτα τα χρηματα δεν ειχα επιλογη απο αλλη μικρη η μεγαλη εταιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις καμια πολυεθνικη που να σεβεται τον καταναλωτη????

Μην τρελαθουμε...

 

Χωρις φυσικα να αποτελει σεβασμο να σημειωσω οτι η MS -σε οσους ειχαμε αγορασει launch το ΧΒΟΧ1- αφοτου εριξε την τιμη, μας εδωσε 2 παιχνιδια της επιλογης μας και ενα χειρηστηριο.Εστειλε δωρεαν surge protector (επειδη καπου ενα ΧΒΟΧ επιασε φωτια).Πηγε την εγγυηση στα 3 χρονια λογω της μαμακιας που εκανε.(προφανως δεν ηθελε τα RROD...προεκυψαν)

 

Ουτε η Atari,ουτε η Sinclair,ουτε η Commodore,ουτε η Sega μου ειχε ξηγηθει ετσι παντως...

 

Ωραία..

Σαφές λοιπόν οτι δεν ήθελε το rrod στα 360.. Σχεδόν 3 χρόνια λοιπόν απο το launch είναι λογικό να μήν έχει διορθώσει το πρόβλημα και να παίζει με την τύχη μας κυκλοφορόντας ακόμα a priori "χαλασμένα" μηχανήματα; Καλό είναι να υπάρχει αντιπαράθεση.. αλλα να υπάρχει και κάποια λογική σκέψη... Γιατι δεν θα τρέξει κανένας άλλος για την εγγύηση... εσύ θα τρέξεις... Οπότε το να δικαιολογείς την m$ για μια κίνηση καλής θέλησης που έκανε στο παρελθόν είναι αρκετά ισοπεδοτικό...

Και επαναλαμβάνω.. Την"όποια" m$... Όχι απαραίτητα την συγκεκριμένη εταιρεία...

Τέλος πάντων... πάω να γράψω στον Άγιο Βασίλη οτι ήμουν καλό παιδί φέτος και θέλω ένα x-clamp kit σε περίπτωση που έχουμε θερμά χριστούγεννα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...