Προς το περιεχόμενο

Καιρος να παρουμε μια φορητη κονσολα.


Sadman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον αποφασησα πως αφου εχουμε Χριστουγεννα και αφου ο κοσμος φερνει δωρα και "χαρα"με τα λεφτα που θα παρω για δωρο(συγκενεις κλπ)να παρω μια καρτα γραφηκων και με οτι περισευσεει να παρω μια φορητη ονσολα(ειδιετερα χρησιμη για το οταν παω 3ημερη)η απορια μου ειναι πια να παρω.

Σκεφτομαι να παρω το PSP που απο οτι ειδα "σπαει"ευκολα και δν εχω προβλημα με τα παιχνιδια.Αλλα επειδη εχω μεινει τελειως εξω απο τον χωρο"κονσολες" θελω να μου προτεινετε εσεις καμια(μεχρι 120-130 ευρω)που να "σπαει"και να μην πηγαινω να αγοραζω παιχνιδια συνειχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

να λεγες "τωρα που ναι χριστουγεννα και θα τα αρπαξω γερα λεω να μην παρω την καρτα γραφικων που ελεγα για να τα φαω στην 3ημερη" θα ηταν νορμαλ....

 

Να θες να παρεις psp για να το εχεις μαζι σου στην 3ημερη ειναι ψιλοανωμαλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούρια με 120-130 δεν πρόκειται να βρείς...

Ds: 150+60=210 60 έχει η r4ds_2gbmicrosd

Psp: 190+2games (flash τζαμπέ αν νιώθεις λίγο)

Με λίγα λόγια το 200ρι δεν το γλυτώνεις...

 

Εκτός αν βρείς κάνα παιδί να πουλάει μεταχειρισμένο το psp και να είναι ήδη flasharισμένο... (δες τις αγγελίες)

 

Τέλος...

 

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ PSP ΣΤΗΝ 3ΗΜΕΡΗ :P

Ξεστραβώσου λίγο και πέρνα καλα... :P

(Πώ πω θεέ μου.. έγινα σαν την μάνα μου... λολ):P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπα ρε παιδια μι με σκοτωσετε.Σιγα μην παω στην 3ημερη και να καθμε ολη μερα να παιζω παιχνιδια.Αλλα 4.5+4.5 ορες τι θα κανω στο τρενο(μην μεπιτε να ακουω τραγουδια δν αντεχχω πανω απο 1ωρα).

Και εκτος απο αυτο επειδη γενηκα τελευταια εχω αρχισει τα ταξιδια στην διαδρομη μου φαινετε χρησημο να εχω κατι να παιζω.

Αρα 200ευρω το λιγοτερο για καινουργια...

Ευχαρηστω για τις απαντησεις ρε παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπα ρε παιδια μι με σκοτωσετε.Σιγα μην παω στην 3ημερη και να καθμε ολη μερα να παιζω παιχνιδια.Αλλα 4.5+4.5 ορες τι θα κανω στο τρενο

 

ρε μπαγασα,ολη η φαση της 3ημερης ειναι το πηγαινε-ελα,ποσο μαλλον οταν θα εισαι με τρενο.τι θα κανεις; θα κατσεις πισω απο τις 2 ομορφοτερες κοπελες του βαγονιου,και θα βαζεις το χερι σου αναμεσα στα 2 καθισματα,και οτι πιασεις ....επιασες! (η σφαλιαρα βεβαια,ειναι και αυτη μεσα στο παιχνιδι ετσι;).

 

τωρα στο θεμα μας,εγω παντος θα χτυπαγα ανετα ενα psp,που φλασαρετε και ευκολα,και εχει και τεραστια ποικιλια παιχνιδιων!

το κακο,ειναι οτι και μεταχειρισμενο,στην ιδια τιμη θα το βρεις,γιατι ολοι σου κοτσαρουν 1-2 εξτρα παιχνιδια,και το πουλανε ενα 170αρι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μι μιλας για σφαλιαρες....Το λιγοτερο ειναι...(συνηθως γονατια βαρανε...)

 

Παντως το psp που το εψαξα λιγο ειδα οτι ξεκηναει απο 170 στα μεγαλα μαγαζια.Στο skroutz εχει 99ε μεταχηρησμενα και 150+τα κανονηκα.

ΜΕχρι τον Μαρτιο λετε να εχουνε πεσει οι τιμες και να περιμενω..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι εχω διαβασει ναι.Μεσα απο το μεμορυ στικ και με φλασαρισμενο firmware.

ΕΔω να ρωτησω κα μια απορια το PSP εχει USB θυρα?Αν ναι μπορει να παρει φλασακη ως εξτρα μνημη(για να παιζω και παιχνιδια απο εκει?)

 

Τεληκα η λυση ειναι μονοδρομος για PSP ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕχρι τον Μαρτιο λετε να εχουνε πεσει οι τιμες και να περιμενω..?

 

ζητα απο τον διευθηντη του σχολειου σου να αναβαλει την 3ημερη μεχρι να παρεις το psp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...