Προς το περιεχόμενο

Καιρος να παρουμε μια φορητη κονσολα.


Sadman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

http://www.skroutz.gr/s/Sony-PSP-Console-Base-Pack/1530

ειδα και αυτα εδω αλλα τι διαφορες υπαρχουνε στα slim με τα κανονηκκα?

Παντως σε ενα φορουμ για psp που διαβαζα ειδα μεταχηρησμενα με 4γβ μνημη φλασαρησμενα απο 100 μεχρι 150 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ deleted τι εγραψες ρε?

 

θες γυναικα εγραφα... :-)

 

μια 40αρα να σε στρωσει,να ξεχασεις και το psp,και το gameboy,και ολα.

 

ακου εκει,3ημερη και θελει να παρει psp....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πφφ...Και η μανα μου το ιδιο λεει....

Εγω σου λεω παντος κατι που μου ετυχε να δω και μου ειχε φυγει το ματι...Ενας φιλος μου πριν 2 χρονια σε μια μονοημερη που ειχαμε παει ειχε φρεσκοαγορασει το πςπ του...Οχι μονο δν τον κραξαμε αλλα ισα ισα ειχανε στησει ουρα τα κοριτσια για να του το παρουνε(το psp εννουμε)...Αρα εκτος απο το οτι θα σκοτωσω τον χρονο μου στο τρενο θα κανω και το κομματι μου(με 1 psp 2 σκοπους :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα ισα ισα ειχανε στησει ουρα τα κοριτσια για να του το παρουνε(το psp εννουμε)...Αρα εκτος απο το οτι θα σκοτωσω τον χρονο μου στο τρενο θα κανω και το κομματι μου(με 1 psp 2 σκοπους :P)

 

για τον σκοπο αυτο,επενδυσε τα χρηματα σου σε ενα καλο 3G κινητο,με φρου φρου και καμερες,και σεξι προσοψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ειδη ενα τεττοιo :lol:

Τεληκα μηπως να παρω το PS3 και ενα Xbox360 να το βαλω στο τρενο να κανω πιο πολυ φιγουρα?

 

Ορε τι γραφω βραδιατηκα...Σιγα μην κουβαλαω και ολο το δωματιο μου.

Τεληκα θα παω να παρω psp.Τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πφφ...Και η μανα μου το ιδιο λεει....

Εγω σου λεω παντος κατι που μου ετυχε να δω και μου ειχε φυγει το ματι...Ενας φιλος μου πριν 2 χρονια σε μια μονοημερη που ειχαμε παει ειχε φρεσκοαγορασει το πςπ του...Οχι μονο δν τον κραξαμε αλλα ισα ισα ειχανε στησει ουρα τα κοριτσια για να του το παρουνε(το psp εννουμε)...Αρα εκτος απο το οτι θα σκοτωσω τον χρονο μου στο τρενο θα κανω και το κομματι μου(με 1 psp 2 σκοπους :P)

 

Πάρε Nintendo DS Lite και βάλε το Nintendogs!

Θα κανουν ουρές οι κοπελιές :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...