Προς το περιεχόμενο

Καιρος να παρουμε μια φορητη κονσολα.


Sadman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

γτ και ποιος δν ειναι ρε σι?Ξες πολλους που θα επερναν κατι που δν θα μπορει να "σπασει?"

 

Το DS δεχετε παρεμβασεις???Πρωτη φορα το ακουω...(εμ αμα δν μου ασχολησε με κονσολες τι τα θες και τα πετας :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου το είπα στο πρώτο ποστ.. αλλα πού..? μασημένη τροφή :\

 

Θέλεις μια r4ds κάρτα και ένα memory stick microSD 2gb... Ούτε φλασαρίσματα... ούτε τεράστια rom.. ούτε τίποτα... Όσον αφορά το (λόλ) τραβηχτικό μέρος της υπόθεσης.. το DS κερδίζει μακράν τη μάχη των φύλων... Για προφανείς λόγους τους οποίους θα καταλάβεις σιγά σιγά...

 

Psp υπάρχει slim με 30% μικρότερο μέγεθος, μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας και λίγο μεγαλύτερη οθόνη... Αν ρωτήσεις εμένα... @@ το ίδιο πράμα είναι :P

 

Υγ: BOUGAS.. LOL :P (αλανιάρη άντρα) λόλ... :P

Υγ2: Αν θέλεις καγγουρό bling-bling να πάρεις ένα iphone... θα σου είναι άχρηστο μέν... αλλά... δεν υπάρχει αλλά... απλά θα σου είναι άχρηστο :P (χίλιες φορές ipod touch)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PSP προτείνω εγώ... Το DS δε μου άρεσε καθόλου. Βέβαια το είδα αφού είχα πάρει το psp αλλά και πάλι δε νομίζω οτι θα το έπαιρνα... Πάρε psp, μπες και στο pspgr να ενημερωθείς και με τον κατάλληλο "θείο" θα έχεις άπειρα παιχνίδια... Όσο για τις γκομενίτσες, εγώ πια δεν έχω psp, μου το έχει κάνει κατάσχεση η δικιά μου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αγορασε ενα PSP αλλα για μεσα στην ταξη...

Η εκδρομη ειναι για να κανεις αλλες ασχολιες με τα χερια σου (χουφτωστη-χουφτωστη)

Το psp ειναι αναντικαταστατο.Μονο και μονο τα mame να βαλεις σε emulator ειναι ολα τα ευρα...

Αν θες παιχνιδια και firm κανε μου pm να στο φτιαξω. Αν θες καμια γκομενιτσα κανε pm και θα σου τα φτιαξω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thx παιδια αποφασησα για το PSP τεληκα(αν και ενας φιλος μου λεει να κρατησω τα λεφτα για να τους ανοιξω μπουκαλη στα μπουζουκια :lol:)

 

BRAXOS:΅Στην ταξη εχω το κινητο(εχω καμια 1000 φωτογραφιες και βιντεο με "ΑΣΤΕΙΟ" υληκο)δν χρειαζομαι το PSP για εκει :lol:

Απο μια αποψη συμφωνω μαζι σου "(χουφτωστη-χουφτωστη)" αλλα ποιος θα με σωσει μετα απο την...(ονοματα δν λεμε,οικογενιες δν θυγουμε :P)

Αμα δν βγαλω ακρη θα σου στειλω πμ.Για το πρωτο μερος παντα(στο 2ο ειμαι βολεμενος :-))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αυτους τους καθηγητες που εχουμε(Και με τον καινουργιο διευθηντη)τα κινητα και με το ζωρι τα βγαζουμε...(εμενα μου το ειχε παρει μια στριγκλα γτ εβγαζα φωτογραφιες τον κολο της μπροστινης μου που ειχε σκηψει να παρει το στυλο...Μονο για 1 βδομαδα μου το κρατησανε...Αλλως απο περυση δν το εχει παρει...)γιαυτο δν το θελω γιατην ταξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου το ειχε παρει μια στριγκλα γτ εβγαζα φωτογραφιες τον κολο της μπροστινης μου που ειχε σκηψει να παρει το στυλο

 

γεια σου Sadman αλητη αντρα! δεν παιζεσε με τιποτα λεμε :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου Sadman αλητη αντρα! δεν παιζεσε με τιποτα λεμε :-)

 

ρε αστο,μιλαμε εχει 3εφυγει το παλικαρι,ειναι α3ία ο τυπος...

sadman προσεχε ρε, μες στιν παρανομια εισαι ρε τρελε ! :lol::lol:

 

φιλικα παντα....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ ρε παρανομοια?

Με τον παλιο διευθηντη μεχρι και τσιγαρο αναβανε μεσα στην ταξη και ολοι κανανε σαν να μην υπηρχανε..

 

Το ξερω ειμαι σταθερη αξια(σαν το νερο :lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ ρε παρανομοια?

Με τον παλιο διευθηντη μεχρι και τσιγαρο αναβανε μεσα στην ταξη και ολοι κανανε σαν να μην υπηρχανε..

 

Το ξερω ειμαι σταθερη αξια(σαν το νερο :lol:)

 

L:lol:L...

[offtopic] > Τελικα το πηρες το psp ή αργοτερα ???

:lol::lol::lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...