Προς το περιεχόμενο

Τραγουδιστής-Τραγουδίστρια για σφαλιάρες


igeorgak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 228
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
h 8wdh. prepei kapoios na tn sapisei st ksilo ine ena skupidi+miso ena la8os ths fyshs :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

+1000!!!!πεσ' τα!!!!η Θωδη ειναι για κλοτσιες(και μπουνιες κ.α....)...ειναι σουριελο η γυναικα....ξερει να λεει 2 παλιοραγουδακια που μπορω να τα πω ακομα και εγω και νομιζει οτι ειναι καποια!!!ελεος δηλαδη!!πρεπει καποιοσ να την μαζεψει!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να ήταν σε κάποιο μεσημεριανάδικο αυτές τις ημέρες, δε θυμάμαι ακριβώς: Η Θώδη τραγουδούσε a cappela και σκεφτόμουν πόσο καλά το έλεγε και πόσο χάλια θα το ερμήνευαν γνωστοί και μη εξαιρετέοι μπουχέσες του ελληνικού «πενταγράμμου». Άρα, -1 στους 2 από πάνω από μένα.

 

Ψωνισμένοι και/ή για σφαλιάρες τραγουδιστές/τριες δε νομίζω πως υπάρχουν. Όλοι τους γίνονται γνωστοί και «φτιάχνονται» από τα ίδια Μ.Μ.Ε., όλοι τους έχουν το κοινό που τους αξίζει (και τ'ανάπαλιν). Υπάρχει χώρος για όλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
τον τραγουδιστη των tokio hotel!πραγματικα τραγουδιστης-τραγουδιστρια για σφαλιαρες οπως λεει και το τοπικ!!χαχα!

 

3eroume giati...prwth fora pou ton eides ton perases gia typissa kai sou gyalise to mati :P :p :P rofl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3eroume giati...prwth fora pou ton eides ton perases gia typissa kai sou gyalise to mati :P :p :P rofl

 

μπορω να πω οτι οταν την πρωτοειδα μου φανηκε σωστο για μικρο!!ρε φιλε αμα σου πω οτι χθες ανακαλυψα το φυλο του και οτι τσακωνομουν για 2 μερες με τον κολλητο μου για το τι ρατσα ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

symvainei kai stis kalyteres oikogenies :-)

 

πλακα κανεις?αν συνεβαινε στην δικιά μου πρωτα θα το χα σκοτωσει και μετα θα το χα πλακωσει και στις κλοτσιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...