Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ : Μειωμένες τιμές στο Conn-X aDSL έως και 44,5% και νέα ταχύτητα έως 24 Mbps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

oute h Athina exei .... 24 mbps lol

 

ebala dokimastika ena noumero apo 32***** kai leei gia

diathesimotita mexris 8 mbps ....

 

phra tilefwno to 134 kai i kopela moy leei oti den uparxei tetoia grammi enw den gnwrizei pote tha einai diathesimi sto emporeio ....

 

ta sumperasmata dika sas ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 288
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators
oute h Athina exei .... 24 mbps lol

 

ebala dokimastika ena noumero apo 32***** kai leei gia

diathesimotita mexris 8 mbps ....

 

phra tilefwno to 134 kai i kopela moy leei oti den uparxei tetoia grammi enw den gnwrizei pote tha einai diathesimi sto emporeio ....

 

ta sumperasmata dika sas ....

 

to symperasma einai oti den exei ginei enhmerwsh...oute sto site oute se olo to proswpiko...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o kathenas petagete kai leei tin vlakia tou, i 24 grammi iparxei opou iparxei 4 kai o 8 , apla akoma den exoun enimerothei ta computers stin nea taxutita....

 

 

min anisixite apo to telos tis vdomadas arxes tis alis, oi prwtes 24 tha exoun energopiithei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to oteshop se mena leei Pentelh leei oti den yparxei dia8esimh adsl texnologia or something...kapoio provlhma exei to site...

 

 

 

fainetai den exei faei update to site tou oteshop...

 

 

 

ahem...symfwna me thn anakoinwsh h 3an8h kalyptetai ka8ws kai ta upoloipa megala astika kentra pou leei...mou fainetai den exw mono egw mywpia :P

as diavazoume ligo pio prosektika :-)

 

 

 

πω πω...

:o:o:o

 

σρυ δεν το είδα και θενκς που μου το είπες καθώς και για την βοηθεια!

 

 

Λοιπον ρωτώ το εξής:

 

Αν πάρω τηλ.στο 134 την 2άρα θα μου την κάνουν 24άρα?μεσο τηλεφώνου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

kai klasika 8a anoigoun topics tou style plhrwnw gia 24ara kai paizw sta 8,10,12 ktlp ktlp (logo apostashs px) :P

 

Λοιπον ρωτώ το εξής:

 

Αν πάρω τηλ.στο 134 την 2άρα θα μου την κάνουν 24άρα?μεσο τηλεφώνου?

 

prepei na parei autos tou opoiou sto onoma einai h grammh (dld to onoma pou einai ston logariasmo)

twra gia an dexontai apo twra gia allages se 24ares den 3erw alla pare den exeis tpt na xaseis...

pantws ginetai 100% anava8mish mesw thlefwnou ston OTE...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τωρα πηρα απο Πετρουπολη και μου λεει οτι εχω 24αρα! ΒΟΥΡ!

 

Στελνω την αιτηση μου αμεσως τωρα που γραφω! :-)

 

Σε 5 μερες θα εχω τη νεα γραμμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βλεπω να γινεται χαμος . Θα ζηταμε ολοι 24Mbps, ενα ποσοστο χρηστων δεν προκειται να εχει την συγκεκριμενη ταχυτητα και υπαρχει πιθανοτητα εαν βεβαια γινουν αρκετες αιτησεις να εχουμε πιταρισμενα οπως λετε dslam . Τωρα οντως ο Οτε ειναι εντος ανταγωνισμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριες απο καλα ατομα που γνωριζουν το αντικειμενο,τα οποια δουλευουν στον οτε με συμβουλεψε να μην προβω σε αναβαθμιση απο 1024 σε 4ΜΒ η 8 ΜΒ η 24Μβ γιατι θα εχω προβλημα με τις ταχυτητες.

Που ειπε ακομα να περιμενω κανενα τριμηνο να βαλουν τα κοροιδα και μετα να προβω σε αναβαθμιση που θα εχουν στρωσει τα πραγματα.

Να σας πω οτι ενα dslam καλυπτει ταχυτητα 48ΜΒ Δηλαδη 24 των 2Μβ.Οποτε αν ο αλλος παει και βαλει τεσσαρα τοτε εχει κατηλλημενες τις 2 Μβιτες ετσι παει η συνεχεια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω, πληρωνω 22 ευρω στην αλτεκ για 1 mbit, οποτε οποιαδηποτε ταχυτητα παραπανω, στα 29 ευρω δεν θα με χαλασει.

 

Και να κανει και κανα τριμηνο να στρωσει δεν με καιει κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε εχεις δικιο,και εγω ειμαι σε μεγαλο διλλημα,να βαλω 4ΜΒ γιατι σκεφτομαι ποσο χαλοια θα ειναι το πολυ πολυ να ποιανω 1ΜΒ αλλα αν δεν ποιανω και αυτο τι θα κανω????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E αν δεν πιανουμε ουτε 1mbit, εδω θα μαστε να κλαιμε παρεα και να ανοιγουμε νεα threads να τη σπαμε στον thresh :P

 

Γιατι δε μου στελνει τοση ωρα την αιτηση στο mail λεμε, μου το παιζει δυσκολη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι απο αλλο παροχο και πρεπει να κανω και διακοπη απο κει, οποτε φανταζομαι για αυτο θα θελουν την αιτηση. Λες να μου ελεγε οτι να'ναι; :-S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...