Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ : Μειωμένες τιμές στο Conn-X aDSL έως και 44,5% και νέα ταχύτητα έως 24 Mbps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην κανετε λεs και θα σαs τα δωσει ο ΟΤΕ τσαμπα.

οι νεεs τιμεs που ανακοινωσε και παλι δεν ειναι καθολου ανταγωνιστικεs με τουs εναλλακτικουs.

oταν λεει 29,90 για 24αρα,για βαλτε και το παγιο και τα τηλεφωνηματα που κανετε και δεν ειναι δωρεαν,και θα δειτε οτι ειναι η διπλη τιμη απο την τιμη που δινουν οι εναλλακτικοι.

οι μονοι κερδισμενοι ειναι αυτοι που εχουν τιs μικρεs ταχυτητεs 768 και θα αναβαθμιστουν στα 1024.

easy boys.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 288
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

mprabo kai mono mprabo.

an kai eimai anti-ote, pleon o ote anebazei poly psila ta standards.

 

forthnet soy dinw 1-2 meres dioria na xtyphseis ton ote sto arys alliwws telos:P

 

Και τιμες κρατα ψηλα πολυ ψηλα 2 φορες πιο ψηλα απο ολους τους αλλους.Καλλιτερα σε εναλλακτικο απο ολες τις αποψεις εχει καλλιτερη ποιοτητα εχει και οικονομια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην κανετε λεs και θα σαs τα δωσει ο ΟΤΕ τσαμπα.

οι νεεs τιμεs που ανακοινωσε και παλι δεν ειναι καθολου ανταγωνιστικεs με τουs εναλλακτικουs.

oταν λεει 29,90 για 24αρα,για βαλτε και το παγιο και τα τηλεφωνηματα που κανετε και δεν ειναι δωρεαν,και θα δειτε οτι ειναι η διπλη τιμη απο την τιμη που δινουν οι εναλλακτικοι.

οι μονοι κερδισμενοι ειναι αυτοι που εχουν τιs μικρεs ταχυτητεs 768 και θα αναβαθμιστουν στα 1024.

easy boys.

 

Den νομιζω να πανηγύρισε κανείς .. αν χαιρομαστε για κατι ειναι που πληρωνουμε παγιο ΟΤΕ :-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τιμες κρατα ψηλα πολυ ψηλα 2 φορες πιο ψηλα απο ολους τους αλλους.

 

προσεχε.

 

αλλο το ειναι ακριβο κατι...

 

και αλλο το "δεν εχουμε εμεις λεφτα να το πληρωσουμε"

 

το ενα δεν εχει καμοια σχεση με το αλλο.

 

ειπαμε,οτι πληρωσεις....παιρνεις.

 

οπως στο ποδοσφαιρο.

 

αλλο εισητηριο το ολυμπιακος-βεροια ...και αλλο το ολυμπιακος-ρεαλ... υπαρχει μια διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι νεεs τιμεs που ανακοινωσε και παλι δεν ειναι καθολου ανταγωνιστικεs με τουs εναλλακτικουs.

ναι γιαννη,συμφωνω.αλλα ουτε και στην ποιοτητα μεταξι οτε-εναλακτικων,υπαρχει ανταγωνισμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ρε παιδιά ακούστε αυτό.

 

Μπήκα στο site του conn-x για να δω αν υπάρχει κάλυψη για 24mbps και μου λέει τελευταία ενημέρωση 17/12/2007 πράμα που σημαίνει οτι το άλλαξαν γιατι πιο πριν που είχα μπει έλεγε αλλη ημ/νια.

 

 

Αλλα το θέμα πιο είναι????

...οτι δεν λέει οτι εχω υποστιρηξει σε 24mbps μέχρι 8 λέει

 

μένω ξάνθη και έβαλα τον αριθμό του τηλ μου.Αλλα δεν λέει τιποτα για 24...

 

τι γίνεται????

 

oute gia a8hna den vgazei nomizw gia 24ara...ara opws fantazesai den exei enhmerw8ei o wizard gia ta 24aria...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεληκα ειδα τι ειναι τo DSLAM και δν ειναι ουτε 50 μετρα απο το σπιτι μου :-).

Για την ακριβεια ενα σπιτι παραδιπλα ειναι.Αρα γιαυτο εγω πιανω παντα 80κβ με την 768 ενω ο φιλος μου που μενει καμια 2 τετραγωνα παραδιπλα πιανει με το ζορι 70?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18,0 up

και

50,0 down έχω εγώ Line Attenuation

 

τι σημαίνει αυτό?

Καλό είναι?

 

Πιστεύω πως είμαι αρκετά μακρια απο το dslam ή απο οπουδήποτε αλλα με την 2άρα κατεβάζω με 180 το λίγότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

50db sto downstream line attenuation? pikra katastash...

eisai kapou sta 3.6km makrya apo to dslam...kai to megisto 8ewrhtiko pou mporeis na sygxroniseis einai 5.6mbit...ara 3exna ta 8 h ta EWS 24mbit...pare 4mbit kai eisai ok...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχω γραμμή DSL OTE (1Mbit) και ISP την Forthnet.

 

Πήγα στο site της OTEnet και έβαλα το τηλέφωνό μου και μου ανέφερε ότι μπορώ να έχω σύνδεση μέχρι 8Mbit - το site έλεγε τελευταία ενημέρωση 17.12.2008.

 

Πήρα τηλέφωνο στο 134 όπου μια εξυπηρετικότατη δεσποινίς μου είπε ότι δεν έχει ενημερωθεί ακόμα το site και ότι η περιοχή της Ραφήνας όπου ανήκω υποστηρίζει 24Μbit.

 

Οπότε μην εμπιστεύεστε τυφλά το site - πάρτε στο 134 και ρωτήστε. Δεν δαγκώνουν. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...