Προς το περιεχόμενο

ADSL σε σπιτι χωρις τηλεφωνικη γραμμη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η απ εθειας γραμμη απο εναλακτικο χρειαζεται πιο πολυ χρονο.Εχω φιλο σε on telecom που περιμενει 3 μηνες τωρα.Εγω που ειχα γραμμη απο ΟΤΕ με netone περιμενα μονο 20 ημερολογιακες μερες και εμεινα χωρις τηλ μονο 3 ωρες.

 

 

 

auto exei sxesi me ton ennalaktiko paroxo. an theorisoume idio ennalaktiko paroxo oste apo tin aitisi mexri kai tin energopoiisi tou kiklomatos na einai fixed time se kathe periptosi, sti priptosi pou zitas prota grammi apo ote prosteteis kai 3-7 ergasimes gia na ginei auto.

 

apla mathimatika einai.

 

milao gia idanikes katastaseis. o xronos tis foritotas einai parallilos me tin kataskeui tou kiklomatos. to problima egkeitai AN sou ginei i foritotita kai meta oloklirothei to kikloma i tanapalin.

 

eno stin periptosi anenergou broxou opou dinetai tilefonia kai internet apo ton ennalaktiko paroxo kati tetoio den simbainei giati pane paketo. auta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ευχαριστω.Να δουμε τι θα γινει και με netone...

 

Μια ακομα αψογη ενεργοπιοιηση για ενα φιλο που ειναι στο εξωτερικο και του εκανα εγω την αιτηση μιας και ερχεται μονιμα Ελλαδα 15/2/08.

 

Νεα γραμμη απο ΟΤΕ 8/1/08

 

Αιτηση σε netone για πληρη συνδεση 10/1/08

 

Ενεργοποιηση σημερα 31/1/08

 

Μολις 21 ημερολογιακες μερες.

 

Περιοχη Λυκοβρυση Αττικης.

 

Πηγα σπιτι του συνδεσα το router στο τηλεφωνικο δικτυο και στο ρευμα χωρις να εχω και pc και σε 3 λεπτα ηταν ολα ΟΚ !!!

Τον πηρα και τηλεφωνο στο Βελγιο για ενημερωση του !!!

 

Αν βρω και καποιο φορητο θα ανεβω να τον συνδεσω για να δω πιο πολλα !!!!

 

Αψογη η Netone !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο που μπορει να κανει ειναι να συμφωνησει με καποιο γειτονα να του παραχωρησει την γραμμη του και να του πληρωνει το αδσλ καθε μηνα.το σημα θα μπορει να το τραβαει με wi fi που εχει εμβελεια 50μ περιπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες, με ενδιαφέρει και μένα σύνδεση aDSL μόνο, χωρίς τηλέφωνο. Είναι για κάτι φίλες που μένουν κοντα στο μετρό Πανόρμου.

Τι είναι πιο γρήγορο και εύκολο σαν διαδικασία, καθώς δεν ξέρουν τίποτα σχετικά με το αντικείμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...