Προς το περιεχόμενο

Μετατροπή κινητού από Vodafone live σε κανονικό


KnightRider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σιγά που θα πάω να πληρώσω για να μου κάνουν το firmwire.Eγώ έχω το προγραμμα για firmwire και το κατέβασα τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλύτερο αίσχος τους είναι ότι τα κουμπιά του ίντερνετ στα Live κινητά τα έχουν σε θέση που μπορούν να πατηθούν εύκολα για να χρεωθείς κατά λάθος. Επίσης δε μπορείς να διαγράψεις τις ρυθμίσεις ίντερνετ ώστε να μη μπορεί να συνδεθεί. Αυτό είναι το βασικότερο πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλύτερο αίσχος τους είναι ότι τα κουμπιά του ίντερνετ στα Live κινητά τα έχουν σε θέση που μπορούν να πατηθούν εύκολα για να χρεωθείς κατά λάθος. Επίσης δε μπορείς να διαγράψεις τις ρυθμίσεις ίντερνετ ώστε να μη μπορεί να συνδεθεί. Αυτό είναι το βασικότερο πρόβλημα...

 

Nαι συμφωνώ μαζί σου.Εγώ στο sony ericsson w810i έβγαλα τελείως το vodafone live και το έκανα κανονικό (χάρης στο http://www.myphone.gr) γιατί δεν λειτουργούσε το flash menu,δεν είχε κανονικό ιντερνετ μόνο vodafone live,δεν είχε playnow,δεν είχε το update service στις ρυθμίσεις και στα παιχνίδια έλειπαν κάποια γραφικά και το κινητό μου φαινόταν σαν να είχα κινητό sharp. Μακάρι να τους κλείσουν μέσα γιατί τσαντίστικα :mad:με αυτό που κάνει η vodafone που αλλάζουν το λογισμικό στα κινητά και λείπουν κάποιες δυνατότητες και απο πάνω τα πουλάνε και φθηνα.Καλα στα nokia κινητά είναι καταστροφή εκει λείπουν πιο πολλά χαρακτηριστικά και δυνατότητες.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αλλάζουν όλο το λογισμικό και δεν αλλάζουν μόνο το ιντερνετ ?.Το μόνο καλό που έχει η vodafone είναι οτι είναι φθηνη στην ομιλία και στα SMS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κατσε διαβασε λιγο και θα τα καταφερεις μονος σου να αλαξεις firmware δεν καταλαβαινω γιατι να δωσεις 20Ε για 10λεπτα που θα το συνδεσουν στον υπολογιστη και ενα κλικ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...