Προς το περιεχόμενο

Με τι μορφή αρχείου μπορώ να το δω;;;


kiss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας

Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι απλό για πολλούς αλλά για μένα πολύ δύσκολο....:-(:-(

Χθες κατέβασα από γνωστό site μια ταινία θρίλερ με ενσωματωμένους ελληνικούς τίτλους μάλιστα σε μορφή AVI. Στον υπολογιστή παίζει κανονικά με όλα τα γνωστά προγράμματα αναπαραγωγής. Θέλω να το γράψω σε dvd για να το δω από την τηλεόραση μου. Το αντέγραψα με την βοήθεια του Nero αλλά το dvd μου δεν το διαβάζει!!! Σε τι μορφή αρχείου πρέπει να το μετατρέψω για να το παίζει ένα απλό οικιακό dvd;;; και με τι προγραμμα μπορώ να το κανω;;;:shifty:

Σας ευχαριστώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να το μετατρέψεις σε μορφή dvd και κατόπιν να το γράψεις σε δισκάκι dvd. Κάποια προγράμματα που το κάνουν αυτό είναι:

ConvertXtoDVD

DVD Flick (δωρεάν)

The Film Machine (δωρεάν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορείτε να μου πείτε κάποια διεύθυνση για να τα βρω;;; προσπάθησα αλλά με στέλνει σε άλλες διευθύνσεις και...μπερδεύτηκα πολύ!!! Έχω το Any DVD Converter pro το κάνω σε διάφορες μορφές Mpeg, καθώς και σε DVD αλλά δεν μου τα παίζει κανένα!!!!Τι να κάνω;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε το DVD Flick από εδώ:

http://www.dvdflick.net/

Το έχω δοκιμάσει, είναι πολύ εύκολο πρόγραμμα, με λίγες και κατανοητές ρυθμίσεις, υποστηρίζει και υπότιτλους. Δοκίμασέ το, δες τον βοηθό (guide) που έχει και αν έχεις απορία ρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...