Προς το περιεχόμενο

E-Shop το καβαλησαν το καλαμι...


gust

Προτεινόμενες αναρτήσεις

to kalytero se tetoies periptwseis ka8ysterhshs (mono an agorazeis me antikatavolh h paralavh apo katasthma) einai apla na tous grafeis ekei pou den pianei melani...an vlepeis oti argei oute to akyrwneis oute tpt...phgaineis kai agorazeis auto pou 8es apo allou kai otan er8ei auto pou pareiggeiles apo eshop aplws den to paralamvaneis kai tous afhneis na perimenoun...

 

+1 RESPECT

και νόμιζα οτι ήμουν μοναχός μου :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 297
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

προχτες τους εβαλα κατι πιο δυσκολο απο οτι συνηθως. παρηγγειλα κατι με παραλαβη απο καταστημα που δεν το ειχε διαθεσιμο. βασικα εγραφε "κατοπιν παραγγελιας". 2 εργασιμες μετα, μου ειχε ερθει το sms και το παρελαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προχτες τους εβαλα κατι πιο δυσκολο απο οτι συνηθως. παρηγγειλα κατι με παραλαβη απο καταστημα που δεν το ειχε διαθεσιμο. βασικα εγραφε "κατοπιν παραγγελιας". 2 εργασιμες μετα, μου ειχε ερθει το sms και το παρελαβα.

 

 

2 ημέρες απο τον εισαγωγέα στα χέρια σου; Καλο.. :-D

Αν επιτρέπεται ποιο ήταν το προιον για να κάνουμε κι εμεις ενα τεστάκι στον εισαγωγέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Εκλεισα ενα προϊόν με τιμή 382 ευρώ το πρωί.

 

Τώρα βλέπω κάνει 415 ευρώ.

 

Το προϊόν είναι «κατόπιν παραγγελιας» στην διαθεσιμότητά του.

 

Εγώ θα πληρώσω την τιμή που το έκλεισα ή την καινούργια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

wow a blast from the past! :P (οεο)

Zombieland... laugh.gif

Ειδα και εγω σημερα το θεμα και σκεφτηκα, χμ φοβερο νεο, πως και δεν το εβαλαν στις "Ειδησεις"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά όσες φορές έχω παραγγείλει από το eshop έχω μείνει ευχαριστημένος, τόσο από την εξυπηρέτηση όσο και από την αγορά μου.

Αν πάντως τύχαινε και σε μένα τέτοιο πρόβλημα καθυστέρησης ή αδιαφορίας θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά για να ξαναπαραγγείλω.

Ωστόσο δε θα αγόραζα κάτι μεγαλής αξίας από eshop.

Ένας φίλος αγόρασε μια plasma τηλεόραση σε καλή τιμή αλλά εγώ δεν τρελάθηκα με την ανάλυση που έχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'kazantzidis' θα το πάρεις στην τιμη που το εκλεισες κατα την παραγγελια. Μην έχεις αμφιβολία γίαυτο. Όσο για τις καθυστερήσεις προϊόντων το φαινόμενο είναι πλέον γενικό. Οι προμηθευτές πλέον δεν δέχονται με πίστωση (επιταγές), κ το ESHOP όπως κ άλλες μεγάλες αλυσίδες αναγκάζονται να αγοράζουν μετρητοις με αποτέλεσμα να μην έχουν στοκαρισμενο υλικό στις αποθήκες του κ να εξαρτώνται απτις ημερομηνίες παραλαβής των προμηθευτών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<br /><b> 'kazantzidis'</b> θα το πάρεις στην τιμη που το εκλεισες κατα την παραγγελια. Μην έχεις αμφιβολία γίαυτο. Όσο για τις καθυστερήσεις προϊόντων το φαινόμενο είναι πλέον γενικό. Οι προμηθευτές πλέον δεν δέχονται με πίστωση (επιταγές), κ το ESHOP όπως κ άλλες μεγάλες αλυσίδες αναγκάζονται να αγοράζουν μετρητοις με αποτέλεσμα να μην έχουν στοκαρισμενο υλικό στις αποθήκες του κ να εξαρτώνται απτις ημερομηνίες παραλαβής των προμηθευτών.<br />
<br /><br /><br />

 

Όντως το παρέλαβα στην τιμή που το έκλεισα

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...