Προς το περιεχόμενο

E-Shop το καβαλησαν το καλαμι...


gust

Προτεινόμενες αναρτήσεις

[....]με τα πολλα ακρη δεν εβγαζα και ετσι ακυρωσα την παραγγελια.Και απο e-bay να τα επαιρνα σε 15 μερες θα ερχονταν....αν ειναι δυνατον 15 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΜΕΡΕΣ για 2 κουτια dvd και κανα 2 stickakia.[....]

 

 

 

δεν έχω ξανααγοράσει και δεν πρόκειται να ξαναγοράσω από αυτό το online μαγαζί.

όχι μία αλλά τρεις φορές έγινε αυτό. Την τρίτη τα ακύρωσα και δεν ξανασχολήθηκα.

πάντως μου έκανε εντύπωση όταν τους ζήτησα ακύρωση η άμεση εκτέλεση της εντολής μου λες και τους ανακούφισα από έναν κόπο.

ούτς μα ούτε μου ούτε τίποτα.

 

plaisio, play247 και eAcorn εγώ μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 297
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators

egw pantws mia zwh mpam mpam ta epairna apo eshop (xalandriou)

mono autes tis meres ka8ysterei enas diskos alla to 3era giati pareiggeila e3antlhmeno proion :P

edit: telika ton parelava shmera deutera yay mia xara :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι ειμαι σε διλημα(ενω ποτε δν ειχα προβλημα με προοιντα απο εμαγαζο)εχει εδω και 2 μερες που στο καταστημα θεσσαλονικης δν σηκωνουνε τηλ.Θελω να παραγγειλω(παρω)μια 3850 να πουμε και να κατεβω ΠΛΑΙΣΙΟ δν λεει(με τα εργα κλπ)και ελεγα να παραγγειλω απο e-shop αλλα οταν δν σηκωνουνε τηλ αυτοι παντα κατι στραβο γινετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ όποτε και να παρήγγειλα κάτι με παράδοση στο κατάστημα Πάτρας ερχόταν πάντα την επομένη άντε μετά 2 μέρες.

πριν 14 μέρες παρήγγειλα ένα router και ακόμα περιμένω.

τους περνώ τηλ. και μου λένε ότι δεν γνωρίζουν την αιτία καθυστέρησης αφού όλα είναι διαθέσιμά λένε ίσως επειδή υπάρχουν πολλές παραγγελίες λόγω Χριστουγέννων και ότι δεν ξερουν τι γίνεται στην αποθήκη και το μονό που μπορούν να κάνουν είναι να τους στείλουν ένα μήνυμα επίσπευσης της παραγγελιάς αφού ούτε τηλεφωνά δεν σηκώνουν όταν τούς καλούν οι ίδιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

e siga...vgazeis thn pistwtikh karta mpam mpam an den exeis...kai gia tous prwtous 12 mhnes einai xwris syndromh...

 

etsi kai alliws ews 6 mhnes einai oi atokes pou prosferei to eshop...prolavaineis xalara kai ta e3ofleis kai akyrwneis thn karta prin arxisei h syndromh...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Πλαισιο και 247 συμφωνω απολυτα, σε πολλα φορουμ διαβαζω παντου παραπονα που δεν εχουν πραγματικα τελος, φυσικα απο τις 6/12 περιμενω ακομα και σημερα μια παραγγελία μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ολοι εχουν παραπονα και πανε παλι.

 

Ποτε ξανα!:mad:

Δεν ειμαι μαζοχιστης.:-)

Αφου μπορω να τα βρω και αλλου!

Φιλε μου ουδεις αναντικαταστατος....:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντωσ εγω παιδια που ειμαι συχνοσ τουσ πελατησ και ειμαι απο βορεια ελλαδα συγκεκριμενα κοζανη εχω τησ αποστολεσ το πολυ σε 2 μερεσ πιστευω εχει να κανει με τα κατατοπουσ point καταστηματα τησ αλυσιδασ και οχι με το συνολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...