Προς το περιεχόμενο

E-Shop το καβαλησαν το καλαμι...


gust

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

mpas kai paraggelneis synexeia e3antlhmena proionta? :P

se mena synh8ws se 1-2 ergasimes einai etoima gia paralavh (panta pernaw apo to magazi den goustarw na mou ta fernoun spiti, nai mazoxas i know :P )

 

mono thn prohgoumenh pempth pou pareiggeila ena e3antlhmeno sklhro disko mou hr8e deutera to sms gia paralavh :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 297
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν ξέρω τι λέτε εσε'ις παιδιά αλλά τρεις φορές παρρήγειλα πράγματα απο το e-shop και τις τρεισ φορές τα πράγματα δεν υπήρχαν και μετά απο πολλές μέρες αναμονή ΄και μετά απο πολλά τηλεφωνήματα αναγκάστικα να τα πάρω παραπλήσια!!! Ποτε ξανά απο το e-shop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mpas kai paraggelneis synexeia e3antlhmena proionta? :P

se mena synh8ws se 1-2 ergasimes einai etoima gia paralavh (panta pernaw apo to magazi den goustarw na mou ta fernoun spiti, nai mazoxas i know :P )

 

mono thn prohgoumenh pempth pou pareiggeila ena e3antlhmeno sklhro disko mou hr8e deutera to sms gia paralavh :P

 

Μπα, 1/10 να ειναι εξαντλημενο.Απλα αργουν, σε ολα.B)

 

Τι να πω, γκαντεμια.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν ειχα καποιο προβλημα με το e-shop μονο στην τελευταια παραγγελια ενω ηρθε στην ωρα της δεν ηταν τυλιγμενη για δωρο οπως ειχα παραγγειλει ...τσιγκουνηδες ακομα κ κει ειναι ? τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω μια απο τα ιδια.

στην αρχη ολα πηγαιναν καλα...

μεχρι που χθες ακουσα την απιστευτη δικαολογια ,για παραγγελια ενος τηλεφωνου,οτι ξεχαστηκε να σταλει η δικη μου παραγγελια απο την αθηνα...

προφανως δεν το ειχαν και ελεγαν μαλ$@$%$@ιες...

θα το σκεφτω να ξαναγορασω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ρε παιδια.Πολλα διαβαζω εδω αλλα η δικια μου εμπειρια ειναι πολυ θετικη.Αρκετες φορες εχω αγορασει και μεσα σε 2-3 μερες ηταν στο καταστημα.Μαλιστα σε 2 περιπτωσεις που χρειαστηκε να τους στειλω μαιλ για ακυρωση παραγγελιας-αλλαγη μου απαντησαν αμεσως και δεν ειχα καμια επιπλοκη.Αυτο που λεει ο λαος "Ειναι να μη σου τύχει" μαλλον ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι μέχρι να την πάθεις....

 

Ακριβως!

Και εγω ημουν χρονια πελατης ομως 1 του κλεφτη 2 του κλεφτη 3 και αντε γεια!

Αν την πατησεις μαθαινεις!

Παλια ηταν καλα....τωρα χαλασε το πραγμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα όταν μου έστειλαν μια παραγγελία μετά από μεγάλη καθυστέρηση αρνήθηκαν να μου τη δώσουν όταν πήγα γιατί λέει είχε πέσει το σύστημα στην Αθήνα και είχαν δώσει εντολή να μην δώσουν τίποτα σε κανένα eshop point στην Ελλάδα.

έτσι αναγκάστηκα να ξαναπάω αργότερα.

οταν ξαναπηγα για να μου δωσουν την παραγγελια ανοιξαν τη συσκευασια και την κρατησαν και μου εδωσαν τα πραγματα χύμα. τσιγκουνιές για δυο χαρτο-κουτια

επιπλέον η παραγγελιά ήταν μισή, έλειπε ένα πράγμα που μου είπαν ότι είχε ακυρωθεί και με ρωτούσαν αν το είχα ακυρώσει εγώ ή με είχαν ειδοποιήσει για την αλλαγή. εγώ βεβαία δεν ήξερα τίποτα

εννοείται ότι οταν μου ζήτησαν να το ξαναπαραγγειλω αρνήθηκα και έφυγα.

θα το σκεφτω πολύ να ξαναπαραγγειλω από αυτούς.

το πρόβλημα είναι ότι σε επαρχιακές πόλεις η διαφορά στην τιμή με τα καταστήματα είναι πολύ μεγάλες ενώ σε αλλά ηλεκρονικα καταστήματα χρεώνουν αρκετά για μεταφορικά ανεβάζοντας την τιμή. έτσι αναγκάζεσαι να υποστείς αυτήν την ταλαιπωρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταλαιπωρία δεν λες τίποτα... :fear:

 

Άντε να φτιάξουμε ένα e-μαγαζί, να στέλνει μόνο επαρχία (και φθηνά). Θα θησαυρίσουμε και θα θάψουμε και το E-shop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους προσκυνώ :mad:

Δεν παίζονται άλλο. :whistle:

Στη δέκατη μέρα σήμερα αποφάσισαν να τιμολογήσουν λέει την παραγγελία.

Γλύτωσαν την ακύρωση γιατί μεσολάβησε Σαββατοκύριακο. Αν και αν δεν μου έρθει μέχρι αύριο μύνημα στο κινητό θα απολαύσουν άλλη μια ακύρωση.

Μάλλον πρέπει να αρχίσω να ξαναπληρώνω κάνα μαγαζάκι και καμιά courier μπας και δω άσπρη μέρα.

Τι ποιό ωραίο να παίρνεις αυτό που θες την επόμενη μέρα. Ενδοιάμεσα αυτών των ημερών που περιμένω την παραγγελία μου παράγγειλα κάποια βιβλία από άλλο eshop και την επομένη τα είχα εδώ. :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταλαιπωρία δεν λες τίποτα... :fear:

 

Άντε να φτιάξουμε ένα e-μαγαζί, να στέλνει μόνο επαρχία (και φθηνά). Θα θησαυρίσουμε και θα θάψουμε και το E-shop.

 

 

Mαζι σου!

 

''The insomnia store''!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχνάμε ότι έχουμε Χριστούγεννα ε; :lol:

σωστο γι αυτο και οι καθυστερησεις.στις τιμες τα χαλαει σε μερικα οχι ολα τωρα τυελευταιατο e-shop perimena μειωση στις γιοτες αλλα ειδα μικρη αυξηση,πχ cpu am2 6000 νοεμβριο 125ευρω τωρα 136.αλλα λιγο πολυ μου κανει εντυπωση που με το πλαισιο που ειναι ομεγαλος ανταγωνιστης εχουν τις ιδιες τιμες σε πολα προιοντα.το e-shop σε μερικα ομως ειναι μακραν φθηνοτερο απο ολα,ελπιζω να μην το χαλασει απο εδω και περα,αλλα εγω ψαχνω για το καθε τι και σκεφτομαι τα μεταφορικα επειδη βοιωτια.και συνηθος συμφερει ε-σηοπ ή πλαισιο αλλα και ε-gate kai megamarket

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...