Προς το περιεχόμενο

Πρόταση εισαγωγής νεων μυνημάτων


tassos1948

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί φίλοι.. Καλά θά ήταν νά μπορούμε νά δημοσιεύουμε νέα μηνύματα καί εμείς πού δέν έχουμε, μεγάλο αριθμό posts. Π.Χ. εγώ προσωπικά μετά

τά νέα τιμολογια οτε πού δημοσιεύθηκαν στό site έκανα αίτηση χθές τό απόγευμα γιά αναβάθμιση γραμμής στόν ΟΤΕ από 8άρα σέ 24άρα, καί είτε τό πιστέψετε

είτε όχι.. σήμερα είχε είδη ενεργοποιηθεί.. Πώς όμως νά τό πώ στούς φίλους τών Φόρουμ Insomnia, όταν δέν μπορώ νά δώσω νέο μήνυμα.... Η μήπως πρέπει

νά γράφω διάφορα ασχετα γιά νά πιάσω κάποιον αριθμό posts?? Δέν είναι δίκαιο..

Ευχαριστώ όλους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1oν.Υπαρχει θεμα σχετηκα με τις συνδεσεις του ΟΤΕ κλπ στις ειδησεις μπορεις να το πεις εκει.

2ον.Περιμενε να απαντησει κανενας μοντ για δν εχω ιδεα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί φίλοι.. Καλά θά ήταν νά μπορούμε νά δημοσιεύουμε νέα μηνύματα καί εμείς πού δέν έχουμε, μεγάλο αριθμό posts. Π.Χ. εγώ προσωπικά μετά

τά νέα τιμολογια οτε πού δημοσιεύθηκαν στό site έκανα αίτηση χθές τό απόγευμα γιά αναβάθμιση γραμμής στόν ΟΤΕ από 8άρα σέ 24άρα, καί είτε τό πιστέψετε

είτε όχι.. σήμερα είχε είδη ενεργοποιηθεί.. Πώς όμως νά τό πώ στούς φίλους τών Φόρουμ Insomnia, όταν δέν μπορώ νά δώσω νέο μήνυμα.... Η μήπως πρέπει

νά γράφω διάφορα ασχετα γιά νά πιάσω κάποιον αριθμό posts?? Δέν είναι δίκαιο..

Ευχαριστώ όλους..

 

Δε χρειάζεται να πιάσεις κανένα όριο μηνυμάτων για να δημοσιεύσεις το μήνυμα σου. Μπορεί να μπερδεύτηκες με τον κανονισμό που ισχύει μόνο για τη δημοσίευση αγγελιών και μόνο εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...