Προς το περιεχόμενο

Vista kai nvidiA drivers


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγκατεστησα τα αυθεντικα windows vista 32 και ενω προσπαθω να κανω install drivers για την 8800gts μου λεει οτι το προγραμμα εγκαταστασης εντοπισε πως τα δεν εχω 32 vista,οποτε και τερματιζει!!!!

 

any ideas?

 

επισης για να μην ανοιγω και δευτερο θεμα,εχω την asus p5e mobo,για να βαλω καρτα ηχου της creATIVE θα πρεπει να κανω disable την built in card audio tis mobo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

sto site ths Nvidia exoun vgalei drivers gia thn 8800 GTS 512mb (upo8etw oti exeis auth etsi?) gia ta XP alla oxi gia ta Vista (xp 32bit latest 169.21, vista 32bit latest 163.75)

 

ara vriskeis tous antistoixous beta drivers gia vista pou na uposthrizoun thn 8800 GTS 512mb...

(an eisai me tis palies 320mb kai 640mb sou kanoun oi 163.75 twn vista)

 

twra gia thn karta hxou an exeis valei drivers gia thn enswmatwmenh tous vgazeis teleiws meta restart, meta kaneis disable thn karta apo to bios, meta kleineis to pc kai vazeis thn kainouria kai ystera pernas tous drivers ths...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απεγκατέστησε πρώτα όλους τούς Drivers πού έχεις εγκαταστήσει γιά

τήν 8800, εγκατέστησε τούς drivers πού είναι στό cd τής κάρτας.. Καί μετά

κάνε αναβάθμιση στήν έκδοση 163.75.. Kαί εγώ αυτήν τήν κάρτα έχω..

8800 GTS 760 memory.. Τί έκδοση VISTA έχεις;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την 8800 gts 512 της xfx την καινουρια εχω...πηγαινω κανονικα και απο το site της(περαν της vidia)

και δηλωνω το s/n μου βγαζει επιλογη για 163.75 32vista,αλλα παλι τα ιδια γαμοτο

 

vista home premium 32bit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ NVIDIA... Γιά τήν κάρτα σου δίνει τούς παρακάτω drivers...

Eλπίζω νά βοήθησα

 

Product Current

Installed Driver Recommended

Driver

NVIDIA GeForce 8800 GTS 100.65 ForceWare Release 163

Version: 163.75 WHQL

Release Date: November 6, 2007

Learn More

 

Note: NVIDIA always recommends the latest WHQL driver. If you are currently using a newer BETA driver, you can choose to ignore this recommendation

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

3analew oi 163.75 DEN uposthrizoun thn 8800 GTS 512mb...xreiazesai tous teleutaious...vres tous beta mias kai sto official site den exoun vgalei final gia ta vista pou na uposthrizoun thn karta sou...

 

btw tassos1948 DEN yparxei 8800 GTS 760mb...yparxei 320mb,512mb,640mb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να κάνω κ εγώ 1α ερώτηση για τα vista. Επειδή άλλαξα προσφατα Η/Υ κ έχει vista μήπως γνωρίζει κανείς γιατί στην προβολή αρχείων(στις επιλογες internet) δεν "βλέπει" τα αρχεία FLV;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...