Προς το περιεχόμενο

προβλημα με FRITZ!Box Fon WLAN 7140


ekeinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

και ενα φιλαρακι που εχει το ιδιο,ετσι το εκανε.Δεν εβαλε το διχαλωτο.Εγω επειδη το ρουτερ ειναι μακρυα απο την μπριζα(σε αλλο δωματιο)ειχα κανει προεκταση και εφερνα το καλωδιο του adsl στο ρουτερ.Ετσι την εβγαλα ενα χρονο ,μια χαρα.Τωρα το καινουργιο δεν δουλευει.και αν δοκιμασω το διχαλωτο,δεν φτανει μεχρι το ρουτερ.Θα πρεπει να καταφυγω στο ασυρματο σαν λυση,και δεν το θελω ετσι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

balto dipla stin priza apla gia dokimi na deis an tha sigxronisei me auto to kalodio.giati ola ta adsl ma ola pezoun me ta 2 mesea kalodiakia kai se ola ta normal prizakia ta kalodia ftanoun sta 2 mesea.mono merika modems sou dinoun dinatotita gia outer pair

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εβαλα οπως ειναι το σωστο.Συμφωνα με τις οδηγιες.εβαλα παλια password ,καινουργια,τιποτα!Στο τηλεφωνο δεν βγαινει κανενας.Και επειδη μου αρεσει η ανθρωπινη επαφη,πεστε μου ρε παιδια που ειναι τα γραφεια τους να περασω μια βολτα;Αν ξερει κανενας ,θα του ειμαι υποχρεος....να μην ψαχνω μεσω οτε....υγ ανδριανειου 2 και παπαδα,προκειπτει απο τον λογαριασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mporei na sindethei kai me allo kalodio ektos tou dixalotou arkei na einai ta akra rj11 kai rj45 kai na einai enomena sosta ta 2 sirmata tou rj11 me ta katallila tou rj45.

 

pera apo auto mporeis na energopoiiseis tis ipoloipes tilefonikes ipodoxes bgazontas to mauro apo to phone kai bazontas to rj11 kalodio apo ti fon1 i ti fon2 sti phone tou splitter gia na peraseis tin tilefonia tou fritz se oli tin esoteriki kalodiosi. proipothesi mexri 2 tilefonikes siskeues se apostasi eos 30 metron (oxi se eutheia bebaia alla kalodiou).

 

tha sou proteina na afiseis ta asirmata tilefona pros apofigin allon tixon problimaton.

 

den exei simasia password otan exoume problima no sync. sou proteino katarxin na sindeseis to fritz 7140 stin kentriki tilefoniki ipodoxi kateutheian ston toixo me to aspro kalodio aposindeontas opoiadipote alli tilefoniki siskeui

 

kane kai ena restart apo to interface mipos efage kapoio kolima bgalto kai apo to reuma kai des

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

prepei na grafei kai sto site pou ine logika.ego an thimame sosta i hol ine stin ag.konstantinoiu sto marousi ligo pio pano apo to daxtilidi tis attiki odou aristera sto fanari

 

Όχι έχουν μετακομίσει σε κτίριο της ίντρακομ, ανδριανειου 2 και παπαδα ένα στενό πριν την Κατεχάκη από την Κηφισίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εβαλα με σπλιτερ και διχαλωτο στο ρουτερ,τιποτα.Χωρις σπλιτερ απο την μπριζα,κατευθειαν στο ρουτερ,τιποτα!Εκανα restart και εβγαλα-εβαλα ρευμα,τιποτα!Αλλα οπως ειπε και ο φιλος ο poulinos πιο πανω,δεν ειναι ουτε το πρωτο ουτε το τελευταιο που ειναι προβληματικο.Αυτο που με ENOXΛΕΙ αφανταστα ειναι η αδιαφορια,και μια εβδομαδα που προσπαθω να μιλησω με καποιον απο την εταιρεια ,και να τους πω για το προιον που μου εφεραν ειναι προβληματικο!Και δεν απαντα κανενας!Ουτε την αιτηση για το double εστειλα,και δεν ηρθαν σε κοπο να με παρουν ενα τηλεφωνο να μου πουν ,οτι το νεο συμβολαιο ειναι ημιτελες,τι θα γινει;Μπηκα στο site εχτες και εστειλα μυνημα,με ολα τα στοιχεια,και ζητησα να μου αποστειλουν αλλο εξοπλησμο,αλλα φανταζεστε οτι δεν ελαβα καμμια απαντηση.Τον Ο.Τ.Ε. δεν τον γουσταρω,αλλα ξερεται κατι ρε μαγκες; Μηπως οι διαφημισεις του αντικατοπτρίζουν την αληθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o ote fteei gia pola alla kai oi isp ftaine se pola alla se pola provlimata pou dimiourgiountai fteei o ote.dioti ama o ote eftiaxne tin vlavi se 2 meres kai oxi 12 oloi tha ixan ligoteri douleia.kai 12 leo liges.exo dei kai 3 mines gia na lithei mia vlavi pou itan 10 lepta douleia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους μιλησα με την Τ>Υ και αφου παιδευτήκαμε για αρκετα,θα γινει αντικατασταση κατ.οικον καθοτιν το προβλημα ειναι στο ρουτερ.Πραγματα αυτονοητα που θα επρεπε να γινουν απο την αρχη,και οχι μετα απο τοσες μερες.Ευχαριστω για τις απαντησεις σας ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εβαλα με σπλιτερ και διχαλωτο στο ρουτερ,τιποτα.Χωρις σπλιτερ απο την μπριζα,κατευθειαν στο ρουτερ,τιποτα!Εκανα restart και εβγαλα-εβαλα ρευμα,τιποτα!Αλλα οπως ειπε και ο φιλος ο poulinos πιο πανω,δεν ειναι ουτε το πρωτο ουτε το τελευταιο που ειναι προβληματικο.Αυτο που με ENOXΛΕΙ αφανταστα ειναι η αδιαφορια,και μια εβδομαδα που προσπαθω να μιλησω με καποιον απο την εταιρεια ,και να τους πω για το προιον που μου εφεραν ειναι προβληματικο!Και δεν απαντα κανενας!Ουτε την αιτηση για το double εστειλα,και δεν ηρθαν σε κοπο να με παρουν ενα τηλεφωνο να μου πουν ,οτι το νεο συμβολαιο ειναι ημιτελες,τι θα γινει;Μπηκα στο site εχτες και εστειλα μυνημα,με ολα τα στοιχεια,και ζητησα να μου αποστειλουν αλλο εξοπλησμο,αλλα φανταζεστε οτι δεν ελαβα καμμια απαντηση.Τον Ο.Τ.Ε. δεν τον γουσταρω,αλλα ξερεται κατι ρε μαγκες; Μηπως οι διαφημισεις του αντικατοπτρίζουν την αληθεια;

 

Μαλλον ειναι διαφημισεις για τριτοκοσμικους θα ελεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...