Προς το περιεχόμενο

24' monitor


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators

kanena...den yparxei me pva 24ari monitor mexri 500 euro...

mono ths LG to L245WP h to new L246WP me P-MVA to opoio kanei gyrw sta 550-600 euro...kai to RT einai sta 8ms...(eite se mva eite se pva)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kanena...den yparxei me pva 24ari monitor mexri 500 euro...

mono ths LG to L245WP h to new L246WP me P-MVA to opoio kanei gyrw sta 550-600 euro...kai to RT einai sta 8ms...(eite se mva eite se pva)

 

που τα βρίσκει κανείς αυτά και όσο αναφορα το new..έχει κυκλοφορήσει Ελλάδα και αν όχι πότε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

to palio montelo yparxei se 5-6 katasthmata ri3e mia matia sto skroutz.gr 8a ta vreis...

to neo logika anamenetai...den exw idea pote akrivws...

(to L246WH einai me TN btw mhn to mperdepseis me to L246WP pou exei P-MVA)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file xolloth dwse link me xarakthristika! :)

egw to skeftomoun gia kamia eizo sta 1000 san auth http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=23&category=69978102&product=1017640

 

Δεν είμαι σχετικός με οθόνες αλλά ένα φιλαράκι που κάνει σχέδιο etc. μου είπε οτι η eizo έχει χαλάσει πάρα πολύ (και εγώ για eizo πήγαινα) και dell all the way ...

 

Ψάξε το καλά γιατί είναι πολλά τα λεφτά ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω στην ώρα!Και εγω ακριβώς την ιδια ερώτηση εχω με τον φίλο στο πρώτο πόστ! Αυτο που με εμποδίζει για την lg 245 είναι κατα πόσο καλύπτεται η εγγύηση απο την lg γιατι δεν την προμηθεύει πια..(και σε τυχον αρκετα καμένα πίξελ να μην μπορεί να γίνει αλλαγη).

 

για την acer al2416w τι λέτε? εχω ψάξει παντού και δν εχω βρεί ακόμα τι πάνελ "φοράει" αν μπορει κανεις που την εχει η ξέρει ας με διαφωτίσει..Γενικα ειναι καλή εταιρια στις οθόνες?

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...