Προς το περιεχόμενο

24' monitor


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

nope...ase pou tetoies o8ones 8eloun kai varvates kartes grafikwn gia na paizoun ta games stis native analyseis...

 

Δύο HD3870 σε Crossfire αρκούν;; Αλλιώς για τι κάρτες μιλάμε; Έχω X38 οπότε πάντα σε Crossfire εκτός και αν βγει μία nVidia που από μόνη της κάνει τη "διαφορά" που λέμε! Ακόμη και 8800 Ultra πάντως από μόνη της δεν πιστεύω ότι είναι καλύτερη από 2x3870.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

δλδ εγώ που έχω σχετικα παλιο pc με : p4 3.2 1,5 γιγα μνημη και πρόσφατα εκανα μια μικρη αλλαγη κάρτας γραφικών.. απο geforce 5750 πηρα την 8400gs θα μπορώ έστω να βλέπω ταινιες hd? οσο για τα παιχνιδια το ξέρω πως δεν αρκεί ουτε στο ελάχιστο.. ισως αργοτερα με μια καλη γενική αναβάθμιση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δύο HD3870 σε Crossfire αρκούν;; Αλλιώς για τι κάρτες μιλάμε; Έχω X38 οπότε πάντα σε Crossfire εκτός και αν βγει μία nVidia που από μόνη της κάνει τη "διαφορά" που λέμε! Ακόμη και 8800 Ultra πάντως από μόνη της δεν πιστεύω ότι είναι καλύτερη από 2x3870.

 

gia 30ari monitor? den nomizw...ta 2560x1600 einai too much gia 3870 h 8800 GT imo :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

nai mono pou to quote pou ekanes pio panw htan apo anafora mou se 30ari monitor an prose3eis kalytera...

 

gia 24ari me 1920x1200 kai me filtra enabled oi GTX kai Ultra ta pane kala...

xwris filtra eisai mia xara me SLI h CF twn 8800 GT kai 3870 antistoixa...

 

egw pantws thn Eizo 2441W den 8a thn agoraza...einai aisxra akrivh...me 50 euro (apo thn timh internet tou plaisio, apo auth tou katasthmatos sou vgainei pio fthna h 27ara Dell) pio panw pairneis 27ari Dell monitor pou einai apsogo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai mono pou to quote pou ekanes pio panw htan apo anafora mou se 30ari monitor an prose3eis kalytera...

 

gia 24ari me 1920x1200 kai me filtra enabled oi GTX kai Ultra ta pane kala...

xwris filtra eisai mia xara me SLI h CF twn 8800 GT kai 3870 antistoixa...

 

egw pantws thn Eizo 2441W den 8a thn agoraza...einai aisxra akrivh...me 50 euro pio panw pairneis 27ari Dell monitor pou einai apsogo...

 

ΟΚ, λάθος μου η παράθεση του post για το 30-άρι. Sorry! :)

Για τις Dell, τουλάχιστον για την 24-άρα, λένε ότι έχει προβλήματα ghosting. Γιατί να ρισκάρω να πάρω τη 30-άρα λοιπόν; Επίσης όταν λες ότι για την 24-άρα native ανάλυση στα παιχνίδια ερχόμαστε "οριακά" για ποιο λόγο να πάρω 30-άρα;; Θα χρειαστώ Crossfire σε 4 κάρτες η σε δύο πανάκριβες! Δε λέει.

Επιπλέον πιστεύω ότι άλλο Eizo και άλλο Dell στις οθόνες. Κάτι θα σου δίνει παραπάνω σε ποιότητα με τη παραπάνω τιμή και τη φήμη που έχει στο χώρο η Eizo, δεν μπορεί να είναι όλες ίσα και όμοια.

Απόψεις;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

mou fainetai oti diavazeis mpam mpam ta posts mou kai katalavaineis alla :P

27ara Dell proteina (den exei sxesh me thn 24ara) anti tis 2441 Eizo...h 30ara paei poly akriva kai mphke sthn syzhthsh offtopic apo ton ipparxo :P

an 8es gnwmes apo 27ara rwta HAL9000 kai Littlelouisveggos...ta kalytera 8a akouseis...

 

8ewrw thn Eizo apla overpriced...den lew oti den einai kales...apla panakrives

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TFT L245WP-BN

 

aftin edo ti panel foraei ?

 

 

υποθέτω πως λες για την lg l24wp-bn και φοράει MVA .. υπαρχει μονο στο hardshop και pixmania..:rolleyes:

 

κρίσιμη απορία.. το να περιμένω 1 μηνα θα κανει καλο η όχι?υπάρχει περίπτωση στην εποχή των εκπτώσεων να δουμε αλλαγές στις τιμές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...