Προς το περιεχόμενο

Μετατροπή 3ga σε mp3


kali44

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω την εξής ερώτηση, ποιό πρόγραμμα πρέπει να χρησιμοποιήσω για να μετατρέψω αρχείο 3ga από κινητό σε mp3 στον φορητό μου; Αν ξέρει κανείς κάτι, είτε και ότι δεν γίνεται ας γράψει παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι είναι αρχείο ήχου 3ga που έχω κατεβάσει με το κινητό απο το music zone της cosmote και όταν το μετέφερα στο φορητό μου μου έδειχνε αυτή την κατάληξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω πρόγραμμα για να το μετατρέπεις σε mp3.

Κατέβασε το xilisoft 3gp video conveter ή γράψε στο google audio convert αλλά να ξέρεις οτι όλα τα προγράμματα έχουν serial number δηλαδή είναι για 5 μέρες είτε μετατρέπεις σε mp3 τα τραγούδια και έχει διάρκεια μόνο 2 λεπτά.

Θα μπορούσα να σου δώσω τα serial number αλλα δεν μπορώ γιατί εδώ απαγορεύται να δίνω τους κωδικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' οτι βλέπω το πρόγραμμα αυτό θέλει και αγορά, εσύ το 'χεις αγοράσει;θα 'θελα να ρωτήσω κάτι ακόμα, ένα πρόγραμμα σαν κι αυτά που θέλει και αγορά θα το αγόραζες ή το χρησιμοποιείς μόνο σαν trial και μετά το βγάζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντα ξέρω που να βρω τους κωδικούς για να ξεκλειδώνω προγράμματα αλλά δεν μπορώ να το πω εδώ γιατί απαγορεύεται.

Εγώ πάντως δεν αγοράζω ποτέ μόνο βρίσκω τον κωδικό.

Γιατί πολλά προγράμματα είναι trial και μετά σου ζητάνε τον κωδικό για να το ξεκλειδώσεις όχι για να το αγοράσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά τα περισσότερα που είναι trial είναι πιο καλά απο τα freeware αλλά και μερικά freeware είναι καλά.

 

SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΩΡΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά τα περισσότερα που είναι trial είναι πιο καλά απο τα freeware αλλά και μερικά freeware είναι καλά.

 

 

Πράγματι.. Το έχω παρατηρήσει και εγώ αυτό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...