Προς το περιεχόμενο

SONY ERICSSON W810i


kostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και Χρονια Πολλα,ετσι την πατησα,με το εν λογω κινητο,νομιζα οτι αφου εχει internet,θαχει και ολα για το internet,αλλα δεν μπορω να μπω στον router.... ουτε και σε διαφορα cafe ,αυτα για οσους αγορασουν τωρα ( και δεν ειναι ψαγμενοι),μπαινει μεν , αλλα μονο μεσω του παροχέα του δικτύου.

Κοοοοστος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και Χρονια Πολλα,ετσι την πατησα,με το εν λογω κινητο,νομιζα οτι αφου εχει internet,θαχει και ολα για το internet,αλλα δεν μπορω να μπω στον router.... ουτε και σε διαφορα cafe ,αυτα για οσους αγορασουν τωρα ( και δεν ειναι ψαγμενοι),μπαινει μεν , αλλα μονο μεσω του παροχέα του δικτύου.

Κοοοοστος....

 

Υπενθυμίζω ότι το router σου προφανώς είναι wireless που σημαίνει ότι χρησιμοποιεί τεχνολογία wi-fi, χαρακτηριστικό που δεν αναφέρεται στα χαρακτηριστικά του κινητού. Ασύρματα στο internet μπορείς να μπεις μέσω της εταιρίας παροχής υπηρεσιών κινητής τηλεφωνίας και νομίζω από bluetooth αν συνδεθείς με υπολογιστή που έχει internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

πως θα γινει αυτο? εχω και το 810i και bluetooth στο pc μου.εχω προσπαθισει πολλες φορες αλλα δεν μορω να το καταφερω!!!!!!:confused::confused:

μηπως χρειαζεται κανενα προγραμμα για αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...