Προς το περιεχόμενο

Xbox360-Computer monitor


LewLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Geia sas... Endiaferomai na agorasw ena xbox360 alla thelw prwta na mathw kati ..Exw mia othoni Lg Flatron wide 20" gia to Pc mou kai kata kirio logo me endiaferei na xrismopiw ayti tin othoni gia diaforous logous tous opious gia na tous e3igisw tha prepei na sas dwsw arxitektoniko sxedio tou spitiou mou :P ...telospantwn.... ine efikto ayto ? kai pws?

 

ty in advance :-)

 

ayto ine kai to modelo tis othonis mou : http://www.lge.com/products/model/detail/l204wt.jhtml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λες αυτο που νομιζω, μπορεις να συνδεσεις το 360 σου σε monitor με ενα καλωδιο VGA..Απο κει και περα αν θες να αλλαζεις παροχη εισοδου ειτε θα μπαινωβγαζεις καλωδια ειτε θα παρεις ενα VGA box με των αριθμο των εισοδων που χρειαζεσαι και θα τις επιλεγεις με ενα απλο διακοπτακι..Εκτος αν το monitor αυτο εχει 2 εισοδους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω εγω ενα εαν το θες. το ειχα παρει πριν απο 1 χρονο αλλα τωρα ειναι σε αχρηστια. αν θες κανονιζουμε να στο στειλω...

παιρνει vga in kai out apo δυο συσκευες και βγαζει σε μια vga. επισης εχει ιν και ουτ για πληκτρολογιο και ποντικι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

αυτο ειναι αληθεια. ολη η κοινοτητα του 360 περιμενει πως και πως η microsoft να υποστιριξει την αναληση 1680χ1050 για να μπορουμε επιτελους να παιζουμε με την native αναλυση σε 20" και 22" monitors.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τιποτα απολυτως...

μας εχουν και περιμενουμε 1 χρονο και κατι...

και το θεμα ειναι οτι δεν εχεις καλη αποδοση με οποιο μονιτορ και να βαλεις...

πχ με τις 15" 17" και 19" εχεις native αλαλυση και φαινονται ολα τελεια αλλα εχει πολλα παιχνιδια τα οποια δεν υποστιριζουν hd letterbox και ετσι πρεπει να εχεις δυο τεραστια upscale μαυρα πλαισια στο πανω και κατω μερος της οθονης....

με τις 19" wide 20" 20.1" και 22" δεν υποστιριζονται οι native αναλυσεις απο το 360 οποτε η εικονα δεν ειναι και τοσο καλη...

με τις 24" τωρα ειναι λιγο περιεργο γιατι το 360 υποστιριζει 1900*1080 που ειναι το 1080ρ

ενω η αναλυση της οθονης ειναι 1900*1200...

δυστιχως το τελευταιο δεν το εχω δοκιμασει ακομα αλλα αν καποιος εχει προβλημα ας μου πει να το κοιταξω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...